کد خبر: 805365 A

معاون فرماندهی انتظامی فارس:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری شخص کلاهبردار 500 میلیون ریالی به اتهام ادعای نفوذ در دستگاه قضایی شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه خبری پلیس،سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس مبنی بر اینکه 2 نفر از فرزندانم به اتهام حمل مواد مخدر در زندان به سر می برند و فردی که ادعای نفوذ در دستگاه قضائی می کرد به جهت آزادی آنان مبلغ 500 میلیون ریال از من کلاهبرداری کرده است.

وی افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از تحقیقات تخصصی و فنی، موفق شدند متهم را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی و تخصصی اقرار به کلاهبرداری 500 میلیون ریالی از شاکی کرد، عنوان داشت: این فرد کلاهبردار با حضور مقابل دادسرا و با ادعای حل مشکل پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضائی داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه های خود کلاهبرداری می‌کرد.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، خاطر نشان کرد: شهروندان باید در صورت داشتن هرگونه پرونده در دستگاه قضائی، امور مرتبط را فقط از طریق قانونی پیگیری کنند و چنانچه در این زمینه افراد کلاهبردار به آنها مراجعه کرد سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند.

 

دادسرا زندان فرماندهی انتظامی استان معاون مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر