کد خبر: 805252 A

رئیس منابع طبیعی سروستان خبر داد:

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری سروستان از باز پس گیری ٤٢ هزار و ٩٠٠ مترمربع از اراضی منطقه مهارلو این شهرستان از دست متصرفان خبر داد .

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس ، مجتبی شریفی در تشریح جزییات این عملیات افزود: این اراضی در سالهای گذشته مورد تعرض و تصرف قرار گرفته بود که با پیگیری قضایی توسط واحد حقوقی این اداره ، و همکاری بسیار خوب دستگاه قضایی و دادستان شهرستان ،احکام قطعی صادر و متصرفان محکوم به رفع تصرف از اراضی ملی شدند.

وی بیان داشت: با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سروستان و توسط نیروهای یگان حفاظت این اداره و همکاری بسیار خوب نیروی انتظامی نسبت به رفع تصرف این اراضی اقدام و اراضی به انفال مسترد شد.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری سروستان ارزش این اراضی ملی را ٤٢٩ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سروستان به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه اخبار در مورد تخریب،تصرف و آتش سوزی در عرصه های منابع طبیعی بوده و شماره تلفن ١٥٠٤ ، امداد جنگل و مرتع در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است .

طبق آمار ارائه شده از ابتدای سال جاری تا کنون ٤٥ هزار و ٥٠٠متر مربع از اراضی ملی شهرستان سروستان که توسط متخلفان تصرف شده بود با احکام قضایی رفع تصرف و به انفال بازگشته است .

 

 

زمین شبانه روزی منابع طبیعی منابع طبیعی و آبخیزداری نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر