کد خبر: 804563 A

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز مظرح کرد:

رئیس شورای شهر شیراز گفت: ساخت فرهنگسرای حکمت با این وسعت و کیفیت در شیراز منحصر به فرد است.

به گزارش ایلنا، عبدالرزاق موسوی در آیین افتتاح فرهنگ سرای حکمت با اشاره به اشراف خود بر مسائل بودجه ای و مالی شهرداری افزود: تأمین بودجه برای ساخت این فرهنگسرا و دیگر پروژه‌ها توسط شهرداری شیراز به رغم وجود مشکلات مالی کشور و وجود هزینه‌های بالای جاری قابل تقدیر است.

رئیس شورای شهر شیراز خطاب به مدیران شهری و شهروندان حاضر در آیین افتتاح فرهنگسرای حکمت عنوان کرد: امیدواریم فعالیت‌های مختلف در این فرهنگسرا شکل و مورد استفاده شهروندان قرار بگیرد چون حق مردم برای دریافت خدمت بسیار بالا است.

ad

امام جمعه شهرک‌های شمال غرب شیراز نیز در آیین افتتاح فرهنگسرای حکمت گفت: فرهنگ غنی لازمه یک کشور مقتدر است.

حجت الاسلام مرادی افزود: وجود فرهنگسرا یک فرصت مناسب برای شهروندان است.

علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی نیز در آیین افتتاح فرهنگسرای حکمت عنوان کرد: ساخت فرهنگسرا برای استفاده شهروندان امر مهمی است اما مهمتر از آن استفاده بهینه از آن است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز:
فرهنگسرای حکمت به قطب صنایع دستی و هنرهای تجسمی تبدیل می شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز در این آیین گفت: شیراز ظرفیت‌های فرهنگی و هنری بسیار غنی دارد که برای حفظ و تقویت این میراث فرهنگی باید سرمایه‌گذاری کرد.

ابراهیم گشتاسبی راد خاطرنشان کرد: ایجاد فرهنگسرا و ارائه آموزش های مختلف فرهنگی و هنری در آن یکی از راه‌های حفظ و تقویت داشته‌های فرهنگی  است.

وی افزود: درصدد هستیم فرهنگسرای حکمت را با استفاده از اساتید مجرب به قطب صنایع دستی و هنرهای تجسمی تبدیل کنیم و شاهد حضور و استفاده شهروندان از اقصی نقاط شهر از این فرهنگسرا باشیم.

امام جمعه رئیس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر مشکلات مالی نماینده مردم شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر