کد خبر: 801775 A

استاندار فارس تاکید کرد:

استاندار فارس گفت: با بهره برداری از مخزن 15 هزار متر مکعبی بخشی از مشکل آب مردم صدرا رفع شد و با افتتاح خط دوم آبرسانی از سد درودزن شاهد کاهش محسوس مشکلات این حوزه خواهیم بود.

به گزارش ایلنا عنایت الله رحیمی در مراسم افتتاح یک طرح آبرسانی در شهر جدید صدرا و افتتاح تعدادی از پروژه های مسکن مهر در شهر شیراز با بیان این که در دهه مبارکه فجر امسال، 821 پروژه با هزینه بیش از سه هزار و 200 میلیارد تومان در این استان به بهره برداری می رسد، اظهارداشت: این طرح ها که علاوه بر طرح های افتتاح شده در فاصله دهه فجر تا هفته دولت سال جاری است در 11 سرفصل آب، برق، گاز، فرهنگ، هنر، ورزش و اقتصاد ...به منظور تامین نیازهای مردم انجام شده است.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان این که دولت تدبیر و امید مفتخر است که برای پاسخ گویی به نیازهای به حق مردم تلاش کرده است، افزود: در سال 92 حدود 375 پروژه با اعتبار 660 میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح شد و رشد تعداد پروژه ها و اعتبارات در دولت تدبیر و امید نشان دهنده تلاش مضاعف این دولت برای خدمتگزاری به مردم است.

وی با اشاره به ظرفیت ها و مشکلات شهر جدید صدرا، گفت: با مسائل شهر صدرا کاملا آشنا هستیم و خیرخواهی لازم و تذکرات ضروری را ارائه کردیم ولی مورد توجه قرار نگرفت و نتیجه اش مشخص شد.

استاندار فارس با تاکید بر این که زمین مورد نیاز تصفیه خانه شهر صدرا با تلاش شخصی تامین شد و دست اندرکاران ملی و استانی برای تاسیس تصفیه خانه تلاش کردند، ادامه داد: امروز با بهره برداری از مخزن 15 هزار متر مکعبی بخشی از مشکل آب مردم صدرا رفع شد و با افتتاح خط دوم آبرسانی از سد درودزن شاهد کاهش محسوس مشکلات این حوزه خواهیم بود.

دکتر رحیمی با بیان این که برخی افراد مشکلات ناشی از تحریم ها را نادیده می گیرند، گفت: مردم ما لایق بیش از این خدمات هستند؛ ولی امروز با وضعیت خاصی روبرو هستیم و باید با تلاش دست به دست هم بدهیم و برای کاهش مشکلات مردم تلاش کنیم.

نمایند عالی دولت در استان فارس با اشاره به افتتاح یک هزار و 160 واحد مسکن مهر در هفته دولت در این استان، اظهارداشت: بخش زیادی از مساکن مهر که از دولت های نهم و دهم باقی مانده بود با قدرت در این دولت به پایان رسید و همچنین بخشی از مسکن های قبلی که فاقد تاسیسات لازم بودند برای رفع مشکلاتشان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 

 

دولت دهه فجر مسکن مسکن مهر تحریم ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر