کد خبر: 800948 A

رئیس انجمن همسران شهدای استان فارس گفت: از ابتدای امساز تاکنون بیش از یکهزار و 500 نفر از همسران شهدای استان فارس در برنامه های فرهنگی این انجمن شرکت کرده اند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید استان فارس، مهری گردشی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون پنج گردهمایی و اردوی فرهنگی و ورزشی در استان فارس برگزار شده است و حدود یکهزار و 500 نفر از همسران شهدای شهرستان شیراز در این برنامه ها شرکت کرده اند.

وی بیان کرد: اردوی فرهنگی و تفریحی همسران معظم شهدا در شهرستان سپیدان به مناسبت عید غدیر خم و اردوی فرهنگی و ورزشی در باغ زرگری شیراز، برپایی جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، برگزاری همایش پیوند مهر و ماه در سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) و گردهمایی همسران شهدا در باغ بانوان شیراز از جمله این برنامه ها است.

رئیس انجمن همسران شهدای استان فارس عنوان کرد: برگزاری برنامه شیراز گردی و بازدید از مکان های تاریخی شهر شیراز از جمله حافظیه، باغ ارم، حمام وکیل، منزل زینت الملوک و نارنجستان قوام ویژه جانبازان اعصاب و روان و همسران آن ها نیز یکی دیگر از برنامه های انجمن همسران شهدای استان بود که مورد استقبال جانبازان و خانواده های معظم آن ها قرار گرفت.

گردشی تصریح کرد: برگزاری مسابقه حفظ قرآن کریم، کلاس های هنری شامل خیاطی، گلدوزی، سرمه دوزی و طب سنتی و کارگاه های آموزشی و مشاوره نیز از دیگر برنامه های این انجمن ویژه همسران معظم شهدا است.

وی خاطر نشان کرد: پارسال نیز این انجمن اقدام به برگزاری حدود 10 برنامه فرهنگی، تفریحی و ورزشی کرد که حدود دو هزار نفر از همسران شهدای شهرستان شیراز در این برنامه ها شرکت کردند.

رئیس انجمن همسران شهدای استان فارس گفت: از جمله برنامه های اجرا شده در سال گذشته می توان به برگزاری پنج همایش و گردهمایی، برگزاری دو اردوی فرهنگی و ورزشی، اردوی زیارتی مشهد مقدس و برنامه شیراز گردی اشاره کرد.

گردشی با بیان اینکه هدف از اجرای این برنامه ها ایجاد فضای شاد و با نشاط همراه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.

 

استان فارس برنامه های فرهنگی حضرت زهرا حضرت فاطمه فرهنگ ایثار و شهادت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر