کد خبر: 799716 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

دبیر اجرایی رویداد استارتاپی هوشمندسازی در صنعت از ایده پردازان، استاراپ ها، سرمایه گذاران و صنعت گران برای شرکت در رویداد استارتاپی هوشمند سازی صنعت با رویکرد افزایش بهره وری در تولید و فروش دعوت کرد و از آنها خواست ایده‌های خود را به کمک صنعت بیاورند.

میلاد سلطانی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا یکی از رسالت های این بنیاد را به کارگیری ظرفیت متخصصین حوزه صنعت و اساتید  مجرب دانشگاه و همچنین همراه کردن حمایت سازمان‌ها و ارگان های دولتی در جهت توانمند سازی دانشجویان، مشاورین و صنعتگران و ایجاد ارتباط بین این حلقه بر شمرد.

 عضو هیات مدیره بنیاد بهره وری گمبا در راستای تشریح اهداف بنیاد بهره وری گمبا افزود: این بنیاد قصد دارد با ایجاد هم افزایی و توانمند سازی متخصصین، ارتباطی کار آمد با صنعت ایجاد کرده و علاوه بر کارآفرینی نسبت به شناسایی و حل مشکلات صنعتی اقدام کند.

دبیر اجرایی رویداد استارتاپی هوشمند سازی در صنعت افزود: هوشمند سازی صنایع موجب کاهش خطا های انسانی، بیشتر شدن بهره وری در تولید، و بالا رفتن کیفیت محصول نهایی و همچنین کاهش هزینه ها خواهد شد.

وی با بیان اینکه با هوشمند سازی تجهیزات و ماشین آلات می توانیم در هزینه های صنایع صرفه جویی کنیم، اظهار کرد: مشخص است که با توجه به رقابت های موجود در بازار تولید، باید به فکر کم کردن مخارج تولید بود تا قادر به عرضه محصولی با کیفیتی بالاتر و قیمتی مناسب تر برای خریداران باشیم.

سلطانی ادامه داد:  با هوشمند کردن صنایع، نیاز به نیروی کار کمترشده، عمر مفید ماشین آلات افزایش یافته، راندمان و میزان تولید بالا میرود  و در نهایت قیمت گذاری و کنترل بازار را برای آن صنعت آسان تر خواهد کرد.

 سلطانی با اشاره به فواید تولید هوشمند و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش گفت: علاوه بر تاثیراتی که هوشمند سازی بر اصل تولید و صنعت می گذارد تاثیر بالقوه ای نیز بر بازاریابی و فروش خواهد گذاشت، چنانکه جنس تولید شده در فضای هوشمند با توجه به کاهش هزینه، افزیش تولید و همچنین افزایش کیفیت به خودی خود از امتیاز بهتری در بازار بهره مند است. حال آنکه می توان برای فضای بازاریابی و فروش نیز به تنهایی یک  سیستم هوشمند در نظر گرفت که بازدهی کلی کار را دو چندان می کند.

بهره وری سرمایه گذاران صنعت مشکلات نیروی کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر