کد خبر: 799382 A

رئیس اداره منابع طبیعی آباده خبرداد:

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آباده گفت: یک دستگاه تریلر حامل محموله قاچاق ریشه شیرین بیان توقیف شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس اکبر رفیعی حقیقی  با اعلام این خبر گفت: این محوله بزرگ توسط یک دستگاه تریلر در محور اصفهان –شیراز در حال انتقال به خارج از استان بود که با همکاری  مردم واقدام به موقع ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شناسایی و توقیف شد.

حقیقی با اشاره به تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر ماموران منابع طبیعی شهرستان در جهت شناسایی وانهدام باند‌های فعال در زمینه قاچاق فرآورده های جنگلی و مرتعی غیر مجاز تصریح کرد: با هماهنگی های انجام شده با مقامات قضایی ، نیروهای نظامی و انتظامی و پلیس راه شهرستان ، تریلر حامل ریشه شیرین بیان توقیف ودر بازرسی از این خودرو سنگین 20تن ریشه شیرین بیان قاچاق کشف و ضبط شد.

وی افزود: متخلفان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع ذیصلاح شدند. 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آباده با تاکید بر عزم قاطع ماموران منابع طبیعی در برخورد با قاچاقچیان منابع جنگلی و مرتعی و سودجویان اراضی ملی خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاقچیان و فرصت طلبان این منابع ارزشمند نیازمند عزم و بسیج همگانی و نیز همکاری و مشارکت همه سازمان ها، نهادها واقشار مختلف مردم است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آباده از مردم و شهروندان خواست در صورت اطلاع از حمل هرگونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی قاچاق مراتب را با تلفن شبانه روزی 1504 ، یگان امداد جنگل و مرتع اطلاع دهند.

 

 

 

اصفهان تلفن قاچاق منابع طبیعی منابع طبیعی و آبخیزداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر