سرخط خبرها:
کد خبر: 797360 A

رئیس هیئت ورزش کارگران استان فارس با بیان اینکه سالها ورزش کارگری در استان فارس مغفول مانده بود، افزود: در دولت تدبیر و امید با شعار نهضت ورزش کارگری و رویکرد ورزش، نشاط و بهره وری شاهد تحول در ورزش کارگری استان بودیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، امید جواندل با بیان اینکه در سال های گذشته استان فارس رتبه بیستم را در ورزش کارگری کشور داشته است، خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید این رتبه  به جایگاه برتر کشوری ارتقا یافته است.

جواندل با بیان اینکه در سال 97 ، شاهد اعزام بیش از 180 نفر ازورزشکاران کارگر در رشته های مختلف ورزشی به  مسابقات کشوری و کسب 7عنوان قهرمانی تیمی در رشته های مختلف ورزشی  و کسب بیش از 40 مدال  در حوزه بانوان و آقایان بوده‌ایم.

وی بیان کرد: از استان فارس 6 ملی پوش به  مسابقات جهانی کارگری اسپانیا اعزام کرده‌ایم که در کشتی فرنگی آقایان حسین شکری و محمد جعفرتوسلی موفق به کسب مدال طلا وامین حسین زاده موفق به کسب مدال نقره کشتی ساحلی شد و آقایان محمد زارع ،بهزاد زارع و رحیم زارع در رشته پتانک اعزام شدند که با توجه به پتانسیل بالای اروپا تیم ایران موفق به کسب مدال در بخش مردان نشد.

رئیس هیئت ورزش کارگران استان فارس، با اشاره به تاکید مدیرکل  تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس بر تقویت ورزش همگانی در جامعه کارگری از به صدا در امدن زنگ ورزش صبحگاهی در 90 درصد از کارگاه های بالای 50 نفر استان خبر داد.

وی ابراز امیدواری کرد جامعه کارگری فارس بتواند در مسابقات جهانی 2020 در کشور یونان حضوری پر رنگ داشته باشد و موفقیت هایی در خور نام استان کسب کند.

 

 

استان فارس بهره وری دولت کشتی ورزش کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر