کد خبر: 795900 A

همزمان با روز خبرنگار صورت گرفت؛

همزمان با 17 مرداد ماه روز خبرنگار ، صبح امروز مراسم افتتاحیه خبرگزاری ایلنا استان فارس در هتل بزرگ شیراز و با حضور جمعی از مسئولان استانی، شهری و خبرنگاران رسانه‌های گروهی برگزار شد.

به گزارش حبرنگار ایلنا، در این مراسم که با حضور معاون استاندار فارس، رئیس مجمع نمایندگان فارس، برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل کار و فرهنگ ارشاد اسلامی، دبیر اجرایی خانه کارگر ، عضو شورای شهر شیراز و دبیر استان‌های خبرگزاری ایلنا و خبرنگاران استانی حضور داشتند از نرم افزار موبایلی کار آفرین شو هم رونمایی شد. 

DSC_5522

در این مراسم اغلب سخنرانان به مشکلات صنفی اهالی رسانه پرداختند و توجه جدی به مشکلات آنان را از جمله موضوع بیمه، افزایش دستمزدها  و امنیت شغلی خبرنگاران و از همه مهم‌تر کاهش خودسانسوری  در رسانه را از مسئولان استانی وملی خواستار شدند.  

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در افتتاحیه خبرگزاری (ایلنا) استان فارس با بیان اینکه رسانه های برخط در سال های اخیر رشد 80 درصدی داشته‌اند، گفت: بیشترین صدور مجوزها که در همین دولت اتفاق افتاد به دلیل اقبالی بود که مردم نسبت به آن داشتند و ما نیز در این راستا آنها را پشتیانی و حمایت کردیم .

صابر سهرابی با اشاره به تاثیر فضای مجازی و رسانه‌های بر خط بر جامعه امروزی، افزود: هر چند که رسانه‌های مکتوب امروز در انزوا قرار گرفتند اما فارس با داشتن سابقه اولین روزنامه‌نگار ایران ، روزنامه را از سراسر فارس شروع کردند و به سراسر ایران بردند.

 مشروح این  مراسم بزودی در ایلنا منتشر می شود.  

رسانه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجمن صنفی روزنامه نگاران شورای شهر شیراز روز خبرنگار 98 انجمن صنفی خبرنگاران استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر