کد خبر: 789133 A

اسکندرپور مطرح کرد:

شهردار شیراز گفت: با توجه به تسریع عملیات عمرانی پروژه های شهری، شهروندان امسال شاهد به ثمر نشستن پروژه های بزرگ شهری در حوزه های عمرانی، فرهنگی و ترافیکی هستند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، شهردار شیراز با اعلام اینکه در بیش از ۲۵۰ نقطه شهر پروژه های عمرانی بزرگ و کوچک در حال اجرا است، گفت: با تخصیص و تامین اعتبار لازم، امسال سال رونق پروژه های عمرانی شهرداری شیراز هستیم.

اسکندرپور پاکدستی و سلامت مدیران و کارکنان شهرداری را اولویتی دانست که با جدیت دنبال می شود، وی افزود: از رفتارهای اشتباه و ناسالم در هر سطحی از کارکنان چشم پوشی نخواهم کرد و از معاونین مجموعه مدیریت شهری خواسته ام که سدی محکم در برابر زیر سوال بردن عزت نفس شهرداری شوند. با این راهبرد در حال کاهش فساد و ارتقای سلامت و جایگاه مردمی شهرداری هستیم.

وی از آماده سازی لیست معابر برای روکش و بهسازی آسفالت در ماه های پیش رو خبر داد و گفت: براساس نظر شهروندان سهم آسفالت معابر در بودجه ی امسال و سال آینده افزایش قابل توجهی یافته است. از معاون فنی و عمرانی می خواهم با برنامه ای مدون موضوع آسفالت معابر را به صورت ویژه دنبال کند.

شهردار شیراز با اشاره اینکه گردشگران پاکیزگی شیراز را مثال زدنی می دانند، گفت: پاکیزه نگه داشتن شهر، آسفالت معابر و توسعه فضای سبز از اولویت های اصلی مجموعه شهرداری است و ارتقای این موارد در دستور کار قرار دارد.

مهندس آرگیو معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در این دیدار گفت: طبق برنامه ها و تاکید شهردار شیراز و شورای شهر در جهت رضایتمندی شهروندان گام بر می داریم.

آرگیو همچنین گزارشی از انجام پروژه های پیاده روسازی، لوله گذاری آبهای سطحی، آسفالت معابر، پارک سازی، بهبود منظر شهری، پیاده راه سازی، پروژه های عمرانی فرهنگی و ترافیکی و ارائه کرد.

 

سلامت شورای شهر فضای سبز معاون عملیات عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر