کد خبر: 781993 A

رییس سازمان صمت استان:

رییس سازمان صمت استان فارس گفت: عمده مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی مواردی از قبیل مسایل مالی و بانکی، بیمه ای و گاها مشکلات زیرساختی است.

 به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان صمت فارس، حمیدرضا ایزدی در جلسه هم‌اندیشی با اعضای هیئت رئیسه تشکل‌های بخش خصوصی استان فارس، گفت: بهره‌مندی از ظرفیت و قابلیت ‌ های بالفعل و بالقوه بخش خصوصی باعث تصمیم گیری بهتر و مشارکت فعال‌تر آنها در رونق تولید و توسعه اقتصادی خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با تاکید بر لزوم حمایت کامل از حضور و فعالیت بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف، فعالیت این بخش را پیشران توسعه در کشور و راهکار اصلی برای رونق تولید دانست.

وی بر ضرورت مشارکت بخش خصوصی در فرآیند فعالیت‌های مختلف اقتصادی اعم از تصمیم‌گیری، اجرا و نظارت تاکید و خاطرنشان کرد: باید با اعتماد کامل به بخش خصوصی، انجام فعالیت‌های اقتصادی را تسهیل کرده، تسریع و تسری بخشیم.

ایزدی نقش تشکل‌های بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف را در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی غیرقابل انکار دانست و گفت: این مجموعه‌ها می‌توانند چالش‌های موجود در راه تحقق اقتصاد مقاومتی را به فرصت تبدیل کنند.

وی در عین حال گفت: لازم است با کیفی سازی انواع تولیدات و توجه به برندسازی و توجه به تولید محصولاتی متناسب با ذائقه مشتریان داخلی و خارجی، ضمن رعایت دقیق حقوق مصرف کنندگان و تلاش برای کسب هرچه بیشتر اعتماد مردم، رونق تولید را زمینه‌سازی کنیم.

ایزدی با اشاره به نقش و جایگاه تشکل‌های بخش خصوصی فعال در حوزه تولید محصولات مختلف در ایجاد و حفظ آرامش نسبی در جامعه، اهمیت  راه اندازی اتاق فکر برای رونق و توسعه اقتصادی استان فارس تاکید کرد.

 

استان فارس اقتصاد مقاومتی جامعه مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر