کد خبر: 780286 A

واکنش نماینده «جهرم» در شورای اسلامی فارس به اظهارات همتای خود در «ممسنی»:

نماینده شهرستان جهرم در شورای اسلامی استان فارس، به اظهارات همتای خود در شهرستان ممسنی واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان فارس، عبدالله اسماعیلی در واکنش به انتقادات تند ایلوش شریفی که شهرستان‌هایی همچون جهرم و گچساران را با تأثیر از جایگاه نمایندگانشان به تبعیض در دریافت اعتبارات حوزه‌  راه‌سازی متهم کرده بود، گفت: خوب است بدانید شخص بنده به عنوان یک شاهد زنده از نقض برخی از اظهارات دوستان هستم؛ چرا که در همین سوانح جاده‌ای که همکار من از تبعیض در بهره‌وری از اعتبارات آن سخن گفته‌اند، ۶ تن از اعضای خانواده‌ام را در یک حادثه جاده‌ای از دست داده‌ام.

وی افزود: شهرستان جهرم نیز خود بزرگترین قربانی عدم تکمیل و کاهش بودجه‌های پروژه‌های عمرانی استان است به طوری‌که طبق آمار پلیس راه بیشترین تصادفات جاده‌ای در استان را به خود اختصاص داده است.

اسماعیلی ادامه داد: ما در شهرستان جهرم به سبب قرارگیری در محور ترانزیتی شیراز  – جهرم – لار – بندرعباس که دو مرکز استان بزرگ و مهم کشور را به هم متصل می‌کند، روزانه شاهد تکه تکه شدن و فوت جوانان و نخبگان‌مان هستیم.

نماینده شهرستان جهرم در شورای اسلامی استان فارس، گسیل برخی پروژه‌های عمرانی به سمت این شهرستان را به دلیل اهمیت استراتژیکی جهرم دانست و تأکید کرد: این موضوع نه‌تنها تبعیض نیست بلکه خدمتی است که متأسفانه برخی از درک آن عاجزند.

وی در ادامه بیان داشت: از سوی دیگر  شهرستانی که فرماندارش یک نیروی عمرانی، نماینده‌اش در مجلس، رئیس کمیسیون عمران، نماینده‌اش در شورای اسلامی استان، رئیس کمیسیون عمران و رئیس پلیس راهور آن یک مهندس عمران است و همچنین در رأس مدیریت عمرانی استانداری نیرو دارد، طبیعی است که در عمران و جاده‌سازی در استان و کشور نمونه باشد.

اسماعیلی در پایان با اشاره به اضافه شدن مسیر پاسارگاد – ارسنجان – خرامه – سروستان به مسیر جهرم – بندرعباس و جایگزین شدن این مسیر به جای مسیر شیراز – فسا – داراب – بندرعباس و همچنین وجود جاده‌هایی مثل جهرم – فیروزآباد – عسلویه و جهرم – فسا و … در محدوده شهرستان جهرم، تأکید کرد: این محورهای پرتردد، تلفات انسانی فراوانی در این محورهای پُرتردد، وظیفه‌ ما را سنگین کرده است. هر چند همه مسئولان استان از هیچ تلاش و کوششی خصوصاً در حوزه‌ عمرانی دریغ نخواهند کرد.

 

استان فارس تصادف تصادفات جاده ای خانواده شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر