کد خبر: 777812 A

رئیس کل دادگستری استان فارس به همراه اعضای شورای قضایی استان ضمن بازدید از چندین واحد تولیدی درمنطقه ویژه اقتصادی شیراز از نزدیک مشکلات قضایی ومسائل حقوقی تولیدکنندگان و صنعت گران را بررسی کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس اعضای شورای قضایی استان فارس ، معاون استاندار فارس ،برخی از مسئولان دستگاه های اجرایی نیز پس از بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شیراز جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی  وحمایت از رونق تولید را برگزار و از نزدیک مشکلات  صنعتگران و تولید کنندگان بررسی شد.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس اراده جمعی قضات دادگستری و دستگاه های اجرایی استان فارس را در رفع موانع تولید حائز اهمیت دانست و گفت: برای حل مشکلات سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و رفع موانع تولید نیازمند تلاش همه مسئولان هستیم و در استان فارس نیز شاهد این مشارکت و همراهی هستیم و به این منظور گروهی در فضای مجازی راه اندازی شود تا هم مسئولان دستگاه های اجرائی مسئول  ، قضات مسائل و مشکلات تولیدکنندگان را  مورد ارزیابی قرار دهند و درجهت رفع موانع تولید گام های اساسی برداشته شود.

رئیس شورای قضایی استان فارس در ادامه موازی کاری را یکی از مهمترین موانع تولید دانست و گفت: تعداد شوراها،کارگروه‌ها بسیار زیاد است و تولید کننده ناگزیر می بایست به چندین مرجع مراجعه کند و اگر در راستای  تصمیم گیری از اختیارات چند نفر استفاده شود مشکلات  تولیدکنندگان راحت‌تر مرتفع می شود.

وی افزود: مردم‌داری در دستور کار ما قرار دارد و نمی‌گذاریم 3 هزار نفر کارگری که در کارخانه‌ها  و شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی شیراز مشغول به کار هستند بیکار شوند و در آینده نزدیک باید شاهد افزایش خط‌های تولید و نیروی کار باشیم.

رئیس کل دادگستری استان فارس در این نشست از رفع مشکلات 60 شرکت و مجتمع تولیدی و صنعتی استان فارس به همت شورای پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری استان فارس در سال گذشته  خبر داد.

 

 

 

 

اعضای شورای رئیس کل دادگستری استان قوه قضائیه مشکلات دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر