کد خبر: 777421 A

شهردار شیراز خبر داد:

شهردار شیراز در بازدید از پروژه های شرق این کلانشهر خبر داد: فاز دوم بوستان نماز (سایه) در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور با اشاره به زیرساخت های ایجاد شده در بوستان سایه گفت: با ایجاد فضای سبز مناسب و اقداماتی در راستای بهبود سیمای بصری بوستان، شاهد یکی از زیباترین مراکز تفریحی برای گذران اوقات فراغت شهروندان شهر شیراز خواهیم بود.  

شهردار شیراز افزود: بوستان سایه با وسعتی بالغ بر 6 هکتار به عنوان فاز دوم بوستان نماز و در امتداد آن در حال احداث است.

وی ضمن اشاره به فضای کوهستانی و طبیعی بوستان سایه اضافه کرد: این بوستان با سرمایه گذاری در حوزه فضاسازی و گردشگری می تواند به ظرفیتی قابل توجه برای شهر شیراز و علاقه مندان به کوهنوردی و محیط زیست تبدیل شود.

اسکندرپور عنوان کرد: بوستان سایه در حاشیه بلوار رسول اعظم به عنوان یکی از معابر اصلی شرق شیراز در حال احداث است، از این رو می تواند پاسخگوی بخشی از نیاز فراغتی و تفریحی شهروندان ساکن در شرق و شمال شرق این کلانشهر و همچنین مسافران باشد.

بر اساس این گزارش، شهردار شیراز، شهردار منطقه 11 و جمعی از مدیران شهری از برخی پروژه های شرق و شمال شرق شیراز همچون بوستان سایه، بوستان سهراب سپهری، دیوارچینی حاشیه رودخانه خشک و بوستان نماز بازدید کرد.

 

اوقات فراغت دهه فجر سرمایه گذاری مسافران نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر