کد خبر: 775642 A

معاون توسعه مدیریت استانداری فارس خبرداد:

معاون‌توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس از اعلام خبر تغییر ساعات کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهردار‌ی‌ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی در 15 شهرستان گرمسیری استان از روز شنبه یک تیر ماه تا 31 مرداد ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم پور افزود: بیمارستان‌ها، مراکز امدادی، درمانی، و بهداشتی، بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری، اورژانس،آتش‌نشانی، خدمات امداد جاده ای و مراکز انتظامی طبق روال گذشته ارائه خدمت می کنند.

وی با اشاره به اینکه پیرو مصوبه هیات وزیران تنظیم ساعات کاری ادارات و دستگاه ها با درخواست شرکت توزیع برق استان ها در اختیار استانداران قرار گرفته است، عنوان کرد: این تصمیم در راستای مدیریت مصرف و صرفه جویی برق گرفته شده تا بر اساس آن شاهد ایجاد کمترین مشکلات در روند توزیع برق در فصل گرم امسال باشیم.

معاون توسعه  مدیریت و منابع استانداری فارس با اشاره به اینکه در سال های گذشته بدلیل خاموشی  مشکلاتی برای شرکت‌های تولیدی و مردم ایجاد شده بود، بنا به درخواست شرکت‌های توزیع برق تغییر ساعات کار ادارات ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه تیم های ارزیابی مرکب از نماینده استانداری فرمانداری و شرکت های توزیع برق به صورت سرزده از دستگاه ها و ادارات بازدید خواهند کرد، افزود: دستگاه هایی که مدیریت مصرف برق را به خوبی انجام داده و در امر صرفه جویی موفق باشند تشویق شده و دستگاه هایی که این اقدام را انجام ندهند مطابق با مصوبه هیئت وزیران متخلف شناخته شده و بر اساس قانون با آنها برخورد خواهد شد.

قاسم پور با اشاره به اینکه سال گذشته تغییر ساعات کار ادارات در استان صرفه جویی 14 درصدی مصرف برق را به دنبال داشت، یادآور شد: در امد ناشی از صرفه جویی برق در بخش های مختلف به استان باز گشته و در زمینه توسعه استان به کار گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخش نامه تغییر ساعات اداری به فرمانداران 15 شهرستان لارستان، لامرد، مهر، گراش،خنج ،فسا، داراب، جهرم، زرین‌دشت، کازرون، ممسنی، رستم، فراشبند، قیروکارزین و فیروزآباد ابلاغ شده است، گفت: در خصوص سایر شهرستان ها نیز هر گونه تغییر در ساعات اداری متعاقبا اعلام خواهد شد.

برق جاده دستگاه های اجرایی شهرداری ساعات کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر