کد خبر: 774563 A

بدنبال انتشار تصاویری در فضای مجازی مطرح شد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: فیلم‌ها و تصاویری که به اسم تجمع اعتراضی مردم کازرون در شبکه‌های مجازی انتشار یافته قدیمی و آرشیوی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، سید احمد احمدی‌زاده، افزود: برخی شبکه‌های معاند، فراخوانی مبنی بر تجمع مردم کازرون در روز ۲۵ خرداد ۹۸ منتشر کردند اما از این فراخوان هیچ استقبالی نشد که این شبکه‌ها برای حفظ آبروی خود اقدام به انتشار تصاویر آرشیوی و قدیمی کردند.

وی ادامه داد: دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب باید بدانند که مردم به رغم مسائل و مشکلاتی که دارند هیچگاه به نظام و انقلاب پشت نمی‌کنند و فریب ترفندها و حقه های نخ نما شده و کهنه رسانه ها و شبکه‌های معاند را نمی‌خورند.

وی اظهار داشت: مردم ولایتمدار و انقلابی کازرون نیز که نسبت به این نقشه دشمنان آگاهی یافته بودند ضمن بی‌تفاوتی در قبال این فراخوان، اعتراض خود را از طریق رسانه ها و شبکه های مجازی نسبت به اینگونه اقدامات کور اعلام کردند.

احمدی زاده گفت: همراهی مردم با نظام و انقلاب به گونه ای است که دشمنان را وادار کرده که از سر استیصال و ناتوانی در همراه کردن مردم با نقشه ها و برنامه هایشان، به دروغ و شایعه سازی متوسل شوند.

طی روزهای اخیر تصاویر و فیلم هایی تحت عنوان تجمع اعتراضی مردم کازرون در شبکه های مجازی منتشر شد.

انقلاب رسانه تجمع فراخوان کازرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر