کد خبر: 769745 A

برای اولین بار بانوان شیرازی به ورزشگاه می‌روند؛

مسئول و بنیانگذار تیم هنرمندان فارس با اشاره به اینکه این تیم بهمن‌ماه گذشته و به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شیراز تشکیل شده است، گفت: در حال حاضر حدود 50 تا 60 هنرمند شیرازی در این تیم حضور دارند.

اهورا خورشیدی در گفت‌وگو با ایلنا نخستین هدف از تشکیل تیم هنرمندان فارس را ایجاد وحدت و نشاط در میان هنرمندان استان عنوان کرد و افزود: در این مدت اصغر اکبری سرمربی خوش آتیه فارس به تیم هنرمندان ملحق شده است و همچنین توانسته‌ایم با فرش حجازی به‌عنوان اسپانسر تیم هنرمندان فارس به توافق برسیم و از سویی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و همچنین اداره کل ورزش و جوانان فارس نیز به تیم هنرمندان فارس کمک های خوبی کرده‌اند. 

این بازیگر شیرازی سپس از برگزاری یک دیدار خیریه با تیم هنرمندان کشور در هفته پایانی خردادماه در شیراز خبر داد و خاطرنشان کرد: درآمد این بازی قرار است صرف هزینه عمل جراحی دو نابینا شود تا آن‌ها بتوانند برای نخستین بار چشم‌های‌شان را در شیراز باز کنند. 

خورشیدی ادامه داد: برای اولین بار نیز بانوان شیرازی و خانواده می توانند از نزدیک شاهد تماشای این بازی باشند.

مسئول تیم هنرمندان فارس برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در کوی رندان، تقدیر از پیشکسوتان و هنرمندان شیرازی و... را از دیگر برنامه‌های جنبی دیدار خیریه با تیم هنرمندان کشور عنوان کرد و افزود: حامیان مالی این بازی خیریه نیز قرار است به سیل‌زدگان شیراز کمک کنند. 

مسئول تیم هنرمندان فارس با بیان اینکه رایزنی‌ها انجام شده و تنها نیاز است تا شورای تامین دستور مجوزهای لازم را صادر کند، گفت: از مسئولان ادارت و دستگاه‌های اجرایی استان می‌خواهیم تا در برگزاری این بازی خیریه ما را یاری دهند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بازی پیروزی انقلاب اسلامی خانواده فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر