کد خبر: 765425 A

رئیس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از افراد بالای 30 سال در استان فارس دعوت کرد تا با ثبت اطلاعات مربوط به فشارخون خود در سامانه خوداظهاری این بسیج ملی، زمینه پیگیری کارشناسان سلامت برای ارائه مراقبت های تکمیلی را فراهم سازند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر روح الله حسینی با اشاره به آغاز مرحله اطلاع رسانی بسیج ملی کنترل فشارخون در استان فارس، همگام با سراسر کشور، گفت: یکی از بخش های پیش بینی شده برای این بسیج ملی، ثبت آنلاین اطلاعات افراد گروه هدف، در سامانه خوداظهاری است.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این اقدام ملی می توانند به نشانی اینترنتی www.salamat.gov.ir مراجعه کرده و ضمن ارائه کدملی خود، اطلاعاتی نظیر میزان فشارخون و سابقه خانوادگی این بیماری را ثبت کنند.

حسینی ادامه داد: با ثبت اطلاعات در این سامانه، وضعیت سلامت هر فرد به او نمایش داده می شود و از سویی دیگر، کارشناسان سلامت می توانند با دسترسی به این اطلاعات، افراد در معرض خطر ابتلا به پرفشاری خون را تحت مراقبت و پیگیری لازم قرار دهند.

 

 

استان فارس بسیج دانشگاه علوم پزشکی روابط عمومی سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر