کد خبر: 762772 A

نماینده شیراز در گفت و گو با ایلنا:

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه اعضای شورای شهر شیراز نتوانستندآمال و آرزوهایی که از روز نخست در ذهن داشتند را عملیاتی کنند، گفت: وجود حداکثری افراد کم تجربه نسبت به افراد مجرب در شورای اسلامی شهر شیراز سبب شده که شورای پنجم کارایی لازم را نداشته باشد.

مسعود رضایی در گفت‌و گو با ایلنا با اشاره به اینکه هم اکنون سند و مصاحبه‌هایی که در زمان بسته شدن لیست امید مبنی بر مخالفت بنده با کاندیداهای شورا موجود است افزود: لیست شورای شهر شیراز از روز اول بد بسته شد به طوری که در حال حاضر و بعد از گذشت حدود دو سال از عمر شورای پنجم وجود افراد با تجربه و افراد اهل فن به شدت در این شورا احساس می شود.

نماینده شیراز در مجلس افزود : قبل از  بسته شدن لیست امید شورای اسلامی شهر شیراز ،مخالفت خود را با لیست اعلام کردم که البته  همان موقع  مورد هجمه بسیاری از افراد قرار گرفتم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه رضایت مردم از اهداف مهم اصلاح طلبان محسوب می شود بنابراین دود اختلاف هایی که به دلیل کم تجربگی میان اعضا شورا پیش می آید به چشم مردم می رود.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی نقش و وجود یک بزرگتر در شورا بسیار قابل لمس است افزود: طبق صحبت هایی که با استانداری فارس داشتم همواره تاکید کردم که نشست هایی در جهت حل کردن مشکلات این شورا داشته باشند چرا که معتقدم حل و برطرف شدن مشکلات در اسرع وقت از بروز ضررهای  بیشتر جلوگیری می کند.

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه اعضا شورا اسلامی شهر شیراز در طول دو سال گذشته تنها یک جلسه جهت بررسی و ارزیابی مشکلات شهر با نمایندگان شیراز در مجلس جلسه برگزار کرده اند، گفت: اگرچه نمایندگان شیراز همواره در تلاشند برای بهبود مشکلات جلسه ای را با اعضا شورا برگزار کنند اما رفتار اعضا سبب شده که احساس کنیم که آن‌ها خیلی تمایل به حضور موکلان مردم در کنار خود ندارند.

عضو فراکسیون امید معتقد است: مطامع شخصی باعث شده  اختلافاتی در جبهه اصلاحات ایجاد شود که این موضوع آسیب خطرناکی به جبهه اصلاحات وارد می آورد.

وی با بیان اینکه آینده اصلاح‌طلبان به آینده کشور گره خورده است ادامه داد: اگرچه نگاه جبهه اصلاحات همواره رو به جلو بوده بنابراین حل شدن مسایل کشور باعث می شود که این طیف سیاسی آینده خوبی داشته باشند.

 

 

مجلس شوراي اسلامي شورای شهر شیراز جبهه اصلاح طلبان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر