کد خبر: 762710 A

مبشری خبرداد:

مدیر‌کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: گشت مشترک تعزیرات با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و ماموران نیروی انتظامی موفق به کشف انبار بزرگ لوازم یدکی احتکار شده در حومه شیراز شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس، علی مبشری در خصوص جزئیات پرونده اظهار داشت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و مامورین نیروی انتظامی موفق به کشف انبار بزرگ لوازم یدکی احتکار شده در حومه شیراز شد.

وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه حاکی از احتکار لوازم یدکی ایرانی به ارزش تقریبی 10میلیارد ریال در این انبار بود که با توجه به اینکه انبار مذکور بدون هرگونه کد شناسایی بود این محل پلمپ و مالک انبار بازداشت شد.

مبشری با اشاره به تشکیل پرونده در این رابطه و ارسال به شعبه ویژه تخلفات احتکار تعزیرات حکومتی استان افزود: در حال حاضر قرار وثیقه‌ای به ارزش 15 میلیارد ریال برای متهم صادر شده و شعبه رسیدگی کننده نیز در حال بررسی و تحقیقات ‍بیشتر پیرامون موضوع بوده و انشالله حکم پرونده به زودی صادر و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با بیان اینکه تعزیرات حکومتی در برخورد با محتکرین و اخلالگران اقتصادی هیچگونه اغماضی نخواهد کرد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده کالای احتکار شده مراتب را به سامانه 135 تعزیرات گزارش تا بلافاصله نسبت به بررسی موضوع اقدام شود.

 

 

استان فارس امام زمان تعزیرات نیروی انتظامی تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر