کد خبر: 762378 A

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس خبر داد:

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد: چند نفر که در حومه شیراز اقدام به تغییر دادن قیمت درج شده بر روی قوطی های کنسرو ماهی می کردند، بازداشت شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس علی مبشری افزود: از این افراد سه هزار قوطی کنسرو ماهی در یک کارگاه کشف شد. 

وی ادامه داد: با دریافت اطلاعات و اخباری مبنی بر نگهداری مقادیر زیادی کنسرو ماهی در کارگاهی واقع در حومه شهر شیراز، رسیدگی به موضوع در دستور کار گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان قرار گرفت.

مبشری گفت: ماموران تعزیرات حکومتی استان فارس به همراه بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با ورود به این کارگاه متوجه شدند افرادی با هدف سودجویی و با استفاده از ادوات مخصوص اقدام به پاک کردن قیمت درج شده بر روی کنسروهای ماهی و درج قیمت بالاتر بر روی آنها می کردند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس اضافه کرد: بیش از سه هزار قوطی کنسرو ماهی در این کارگاه کشف و ضبط و صاحب کارگاه نیز به تعزیرات حکومتی احضار شد.

مبشری با بیان اینکه دستور توزیع کنسروهای مکشوفه به قیمت عادلانه در فروشگاه های تحت نظارت سازمان صنعت، معادن و تجارت فارس صادر شده است گفت: فرد متخلف به تعزیرات احضار و قرار وثیقه یک میلیارد ریالی برای وی صادر شد و پرونده متشکله نیز در شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان در حال رسیدگی است.

 

استان فارس تعزیرات روابط عمومی سازمان صنعت سازمان صنعت معدن و تجارت استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر