کد خبر: 754164 A

وزیر علوم خبر داد:

وزیر علوم گفت: کارگروه تحول، بررسی و تجدیدنظر عناوین و محتوای دروس دانشگاهی، در وزارت علوم فعال شده و تلاش می‌شود که کیفیت آموزشی بهبود یابد .

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه شیراز، دکتر منصور غلامی در ادامه سفر خود به استان فارس با برخی از اعضای تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌ها دیدار کرد.

منصور غلامی در جمع نمایندگان دانشجویان دانشگاه شیراز گفت: دانشجویان با امید به اصلاح امور تلاش می‌کنند و این زمینه ساز رشد همه جانبه آنهاست . 

وزیر علوم تاکید کرد: هم اکنون تاب آوری بین تشکل های دانشجویی زیاد شده و با آرامش در کنار یکدیگر مشغول فعالیت هستند . 

غلامی افزود: سیاست گذاری در سطوح کلان وزارت علوم برگرفته از اسناد بالادستی است و برنامه های اجرایی توسط وزارت مشخص می شود . 

وی تاکید کرد: تمام برنامه‌ها نشات گرفته از قانون بودجه، نقشه جامع علمی کشور و قانون تشکیل وزارت علوم است.

براساس این گزارش، در این نشست دبیران کانون ها، تشکل های دانشجویی، انجمن های علمی و شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، به بیان دیدگاه های خود پرداختند . 

عدم برنامه ریزی فرهنگی، مشکل ساختاری انجمن‌های علمی، ضرورت توجه بیشتر به کرسی‌های آزاد اندیشی، مسائل دانشجویی و صنفی، لزوم تجهیز و بهسازی خوابگاه و غذاخوری دانشجویان، تقویت و گسترش فعالیت های فرهنگی، اجرای طرح نخبه فرهنگی، توجه بیشتر به علوم انسانی و کمبود بودجه برای فعالیت های پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی از مهمترین مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان بود .

تحصیلات تکمیلی روابط عمومی قانون وزارت علوم برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر