کد خبر: 751318 A

مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز:

مدیر درمانگاه شهید مطهری شیراز اعلام کرد که در این مجموعه هیچگونه آزمایشی به شکل رایگان انجام نمی‌شود لذا شهروندان به این مرکز مراجعه نکنند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، علی جنگجو با اشاره به نشر شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر انجام آزمایش رایگان در درمانگاه شهید مطهری شیراز، این موضوع را کذب دانست و از شهروندان خواست که برای دریافت خدمات رایگان آزمایشگاهی به این مرکز مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه روز یکشنبه 25 فروردین بالغ بر 200 نفر برای دریافت خدمات آزمایشگاهی رایگان به درمانگاه مطهری شیراز مراجعه کرده‌اند، گفت: شهروندان اطلاع داشته باشند انجام هرگونه طرح مطالعاتی، انجام آزمایشات و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد، از طریق منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رسانه‌های رسمی و معتبر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جنگجو با تاکید براینکه مطالب درج شده در فضای مجازی الزاما صحیح نیست، گفت: درمانگاه مطهری در ایام سال با بهره‌گیری از 240 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خدمات فوق تخصصی را به مراجعان ارائه می دهد.

وی گفت: طور میانگین ماهیانه پنج هزار بیمار از درمانگاه‌های شهید مطهری و امام رضا(ع) در شیراز خدمات فوق تخصصی دریافت می‌کنند که این به معنای ارائه خدمت به حدود یک میلیون و 100 هزار نفر در سال است.

جنگجو با بیان اینکه بیش از 60 درصد مراجعان به این درمانگاه‌ها، هموطنان ساکن سایر استان‌ها هستند، گفت: بر اساس آمارها، روزانه حدود 40 هزار نفر به درمانگاه‌های امام رضا(ع) و شهید مطهری شیراز مراجعه می‌کنند.

امام رضا دانشگاه علوم پزشکی روابط عمومی فضای مجازی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر