کد خبر: 744121 A

طی پیامی صورت گرفت:

در پی وقوع سیل در شهر شیراز و جان باختن جمعی از هموطنان عزیز به پاس همدردی، همراهی و نوع‌دوستی مردم شیراز و استان فارس با حادثه‌دیدگان و خانواده جان‌باختگان استاندار فارس از مردم استان تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس عنایت اله رحیمی استاندار فارس طی پیامی از مردم استان تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر است

باسمه تعالی

مردم نجیب، سرافراز و عزتمند استان فارس

صمیمانه‌ترین و صادقانه‌ترین سلام‌ها تقدیم شما باد که این روزها و در اندوه انبوه حاصل از ویرانی‌های سیل، همه رسانه‌های ایران و جهان را به مشاهده سیل دیگری دعوت کرده‌اید که ریشه در ادب و فرهنگ و تاریخ و نهاد پاک مردمان عزیز شیراز و فارس دارد. سیل مهربانی و انسان‌دوستی و مهمان‌نوازی شما مردم مومن، فرهیخته و فرهنگ‌دوست فارس خبر اول این روزهای همه رسانه‌ها و گفت و شنودها است. سیل ناگهانی شیراز اگرچه ویرانگر بود و کام شیرین بهارمان را تلخ کرد و شیراز عزیزمان را داغدار، اما سیل عواطف انسانی و مهربانی‌های تمام‌نشدنی مردم عزیز شیراز و فارس که همیشه به مهمان‌نوازی شهره بوده و هستند، مهم ترین پدیده‌ای است که این روزها در همه فضاهای حقیقی و مجازی جهان مخابره می‌شود تا تایید و تاکیدی باشد بر این باور عمیق که انسان‌دوستی، مهمان‌نوازی و مهربانی شناسه‌ها و شناسنامه‌های اصلی و همیشگی مردمان شیراز و فارس بوده و خواهد بود. این روزها زنان و مردان، پیران و جوانان و خانواده‌های نجیب و فهیم شیراز و فارس اگر چه خود نگران آسیب‌های ناشی از ویرانگری سیل هستند، اما در پویشی سرشار از عطوفت و فرزانگی آن‌چنان دل به آیین همیشگی خویش یعنی مهربانی و مهمان‌نوازی داده‌اند که همگان را غرق در تحسین احسان خویش کرده‌اند. اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم در استان پهناور فارس، با عرض تسلیت مجدد به خانواده‌های جانباختگان حادثه سیل در شیراز، ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند به پاس افتخار همراهی‌تان و در کمال سپاس از یکایک شما عزیزان، به نمایندگی از همه خدمتگزاران مردم استان اعلام می‌نمایم که همگی قدر فرصت خدمت به مردمی چنین شریف، نجیب و فهیم را می‌دانیم، خدمت به وجب به وجب این خاک آسمانی را بر خود واجب می‌دانیم و از هیچ جهادی برای آبادانی و اعتلای پایدار آن دریغ نخواهیم کرد.

با آرزوی سلامتی و سربلندی همیشگی

همه شما عزیزان

عنایت‌الله رحیمی

استاندار فارس

هفتم فروردین یکهزار و سیصد و نود و هشت

 

استان فارس سیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر