کد خبر: 738486 A

رجبعلی راهی خبر داد:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: بهره‌برداری از مرکز تخصصی پروتز مصنوعی ویژه جانبازان استان که اعلام شده بود در دهه فجر راه‌اندازی می‌شود به علت مشکلات مالی و تحریم به تعویق افتاده در تلاش هستیم به‌زودی این مرکز در موسسه ایثار فارس راه اندازی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، رجبعلی راهی با اشاره به وجود ٧٠٠ دانش‌آموز ممتاز شاهد و ایثارگر در فارس گفت: جنگ، برآیند علم و تاکتیک بود، نخبگان جنگ را اداره کرده و طبیعتا فرزندان آنها هم دستی بر دنیای نخبگی دارند.

وی بیان کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان تا پایان اسفند اعلام می‌شود.

راهی به انتقاد برخی خانواده‌های شهدا از مسیر طولانی و عدم دسترسی مناسب به بنیاد شهید شیراز اشاره کرد و گفت: متاسفانه در دستگاه‌های اداری که با تلفن کاری انجام نمی‌شود، مردم هم با جواب تلفنی قانع نمی‌شوند. در شیراز تنها یک بنیاد وجود دارد که به دلیل سختی دسترسی به آن در بلوار مدرس، یک ساختمان دیگر در غرب شیراز نیز پیش‌بینی شده و در آینده‌ای نزدیک آماده بهره‌برداری خواهد شد. همچنین در سال گذشته در استان فارس در 2 شهرستان دفتر را به بنیاد ارتقا دادیم.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس ادامه داد: هم‌اینک 5 هزار بیمار اعصاب و روان تحت پوشش مرکز جنت بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس قرار دارند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: دریافت هزینه از خانواده شهدا برای ساماندهی قبور تخلف محسوب می‌شود.

بنیاد شهید و امور ایثارگران جانبازان نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر