کد خبر: 738378 A

اسکندرپور خبر داد:

شهردار شیراز در آیین اتمام فاز نخست حفاری مکانیزه خط 2 قطارشهری گفت: تلاش داریم این خط ظرف سه سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط‌عمومی شهرداری شیراز،  اسکندرپور در آیین اتمام فاز نخست حفاری مکانیزه و شروع فاز دوم حفاری مکانیزه (TBM) خط 2 قطارشهری که با حضور اعضای شورای شهر، مهندسین و مشاور پروژه برگزار شد، اعلام کرد: مجموعه شهرداری و شورای پنجم تلاش دارد در صورت مساعد بودن وضعیت اقتصادی کشور خط 2 قطار شهری شیراز را طی سه سال آینده به بهره برداری برساند.

شهردار شیراز بر ضرورت برنامه ریزی فشرده برای بهره برداری از خط 2 قطارشهری تاکید کرد و افزود: اقدامات یک سال اخیر مجموعه مدیریت شهری همچون افتتاح پیش از موعد مقرر ایستگاه متروی امام حسین (ع) و تقاطع سه سطحی شهدای کشن نشان داد که با تلاش مضاعف، برنامه ریزی دقیق و اولویت بندی می توان بهره برداری و تکمیل پروژه های عظیم شهری را سرعت بخشید.

وی با بیان اینکه پیش بینی مدیران سازمان حمل و نقل ریلی و پیمانکار مربوطه، حاکی از اتمام حفاری خط 2 قطار شهری شیراز در 18 ماه آینده است، از مدیران قطار شهری شیراز خواست تا فرآیند پایان حفاری مکانیزه  خط 2 قطارشهری را به کمتر از زمان برنامه ریزی شده کاهش دهند.

اسکندرپور با بیان اینکه تکمیل خط یک قطار شهری 17 سال به طول انجامیده است، اضافه کرد: تلاش داریم با افتتاح ایستگاه وکیل در هفته دولت سال 98، خط یک قطار شهری شیراز به صورت کامل به بهره برداری برسد.

امام حسین دولت روابط عمومی سازمان حمل و نقل برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر