کد خبر: 736684 A

طی حکمی از سوی شریف حسینی؛

طی حکمی از سوی قائم مقام وزیر در امور مجلس و معاون حقوقی مجلس و امور استانها، سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس منصوب شد.

به گزارش ایلنا، در بخشی از حکم سید شریف حسینی آمده است : انجام وظایف بر اساس تکالیف ابلاغی، برنامه ریزی و طراحی شیوه های روزآمد ، بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی ، سازماندهی امکانات و ظرفیت های موجود ، تعامل و همکاری مناسب با دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی استان و تشکل‌های تخصصی غیر دولتی و مردم نهاد ،‌ ارتقای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارز آوری ، مورد تاکید است.

شریف حسینی در این حکم تاکید کرده است: انتظار دارم با تکیه بر اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی ، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و بهنگام در جهت ایفای وظایف اقدام نمایید .

گفتنی است، فریبرز رضا زاده در سابقه کاری خود کارشناس صنایع ، رییس اداره تولید ، بهره وری و طرح برنامه رییس اداره آموزش و فنآوری و پشتیبانی منابع انسانی  و معاونت امور صنایع در سازمان صنایع و معادن سابق  و سازمان صنعت ، معدن و تجارت  و جانشینی  رییس سازمان را در کارنامه خود دارد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به تعامل با تشکل های مردمی مرتبط با سازمان صنعت ، معدن و تجارت جهت توسعه همه جانبه گفت: فعالیت تخصصی تشکل‌های بخش خصوصی در حوزه های مختلف صنعتی ، معدنی و تجاری همچنین  همراهی ، همکاری و تعامل  با این مجموعه های  مهم که بخش اعظم اقتصاد استان را در بر دارند  تعامل و همکاری همه جانبه مسئولان و حتی بخش خصوصی را می طلبد.

رضا زاده افزود :  فارس در عرصه صنعت و معدن و تجارت  نیز از نظر رتبه بندی جزو  استانهای مطرح کشور است و در بعضی موارد بسیار  ممتاز  است و قطعا  با تلاش بیشتر به یکی از مطرح ترین استانهای صنعتی کشور تبدیل شود.

وی در خصوص بخش تجارت و صادرات گفت  : پیشینه و قدمت تاریخی تجارت خارجی استان و وجود روابط قوی تجاری و قومی بازرگانان فارس با سایر کشورهای جهان، قابلیت توسعه صادرات استان است، که ضرورت دارد از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها ، پتانسیل ها ومزیت های این حوزه مهم و اساسی بهره کافی را ببریم .

رضازاده با اشاره به نزدیکی استان به منطقه خلیج فارس و کشورهای حاشیه آن اضافه کرد : جهت نیل به اهداف چشم انداز توسعه صادراتی ایجاد زیرساخت های صادراتی همچون پایانه های صادراتی، امکانات و ظرفیت نگهداری کالا و کارگو سنتر حمل هوایی کالا و ... را توجیه پذیر می سازد.

اقتصاد سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان معاون نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر