کد خبر: 735471 A

مدیر حقوقی و امور قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از رسیدگی و بررسی و تعیین تکلیف 30 پرونده راکد صنعتگران به متراژ 166114 متر مربع در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس خبر داد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خالد فتوحی افزود: این پرونده‌ها مربوط به متقاضیانی است که در  سال‌های قبل از  1392  با این شرکت قرارداد منعقد اما ساخت و سازی نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه  در این جلسه هیات حل اختلاف و داوری  که به مدت دو روز با  حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و نیز ساسان طهماسبی داور و حکم مرضی‌الطرفین در دفتر مرکزی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزارشد پرونده های راکد رسیدگی و بررسی شد، افزود: با بررسی این پرونده‌ها درنهایت 12 پرونده منجر به فسخ قطعی،16پرونده منجر به اعطای مهلت ،1پرونده انصراف و 1 پرونده نیز از دستورکار خارج شد.

وی گفت: با برگزاری این جلسه حدود 28224 مترمربع زمین در شهرک‌های صنعتی که متقاضیان پس از گذشت مهلت قانونی و اخطارهای مختلف و اعطای مهلت مجدد نسبت به ساخت‌وساز اقدام نکرده بودند بازپس‌گیری و آزاد شد تا به متقاضیانی که توان و شرایط لازم برای ایجاد واحد صنعتی دارند واگذار شود.

فتوحی اضافه کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از دو مرحله ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام می‌‌کند.

وی عدم دریافت پروانه ساختمانی، عدم ساخت‌وساز، عدم اخذ پروانه پایان کار، بدهی مالی، بدهی حق شارژ و گاز، انقضا اعتبار یا ابطال جواز تأسیس و عدم انعقاد قرارداد و تحویل را ازجمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد که در جلسات هیأت حل‌اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

استان فارس بازی زمین مدیر عامل شرکت اختلاف و داوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر