کد خبر: 728707 A

مسابقات فیگور فارس از عصر چهارشنبه 24 بهمن در شیراز کار خود را آغاز کرد و تا عصر جمعه 26 بهمن در 5 رشته ادامه داشت و در نهایت با معرفی قهرمانان در دسته و اوزان مختلف به کارش پایان داد.

به گزارش ایلنا مسابقات فیگور فارس، که با شرکت 240 ورزشکار در 5 رشته فیزیک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ از روز 24 بهمن ماه آغاز شده بود عصر جمعه 26 بهمن و با برگزاری مسابقات بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به پایان رسید و نفرات برتر این مسابقات به رقابت‌های کشوری که اسفندماه برگزار می‌شود، راه یافتند.

فیزیک کلاسیک

در روز اول و در رقابت های فیزیک کلاسیک در دسته اول 168 سانتی متر امید فخار سروستانی از باشگاه فرد قهرمان شد ،در دسته دوم (171  سانتی متر)رضا یزدانی ازباشگاه سلاطین اول شد ،دسته سوم (175سانتیمتر )با برتری سید مصطفی جعفری به کار خود پایان داد ،در دسته 18 سانتی متر (دسته چهارم)علی رضا عزیزی از باشگاه خشایار به مدال طلا دست یافت ودر دسته پنجم (+185)مهدی نباتی از باشگاه خشایار اول شد .

رشته ماسکولار فیزیک 

در ماسکولار فیزیک مسابقات در دودسته برگزار شد که در دسته اول (منفی ۱۷۸ سانتی متر )رضا محمودی از باشگاه اکبری اول شد و در دسته دوم ( مثبت ۱۷۸ سانتیمتر)عباس زارعی از باشگاه پروشات قهرمان شد .

رشته فیزیک 

آخرین مسابقات روز اول در رشته فیزیک برگزار شد که در دسته اول (۱۶۲ سانتی متر)محمد هادی عزیزی از باشگاه شایگان قهرمان شد،در دسته دوم شرکت کننده ای وجود نداشت ،در دسته سوم ( ۱۷۰ سانتی متر)مهدی رضازاده از باشگاه بهمن قهرمان شد ،دسته چهارم (174سانتی متر)با برتری مهدی شفیعی از باشگاه خانه قدرت به اتمام رسید،در دسته پنجم (۱۷۸ سانتی متر )وحید نظری از باشگاه خشایاربرابر رقبای خود به برتری رسید و اول شد ،در دسته ششم ( ۱۸۲ سانتی متر)

محمد حسن فرشچی از باشگاه خانه قدرت به مدال طلا رسید و در دسته دسته هفتم (مثبت ۱۸۲ سانتی متر)محمد سالار روانشاد از باشگاه خانه قدرت توانست زلا را از آن خود کند.

در پایان روز اول باشگاه خشایار در مجموع تیمی به مقام قهرمانی رسید ،باشگاه خانه قدرت دوم شدو پروشات به مقام سوم رسید.

در روز اول مسابقات پیشکسوتان و جوانان بادی بیلیدینگ  نیز برگزار شد که رده سنی جوانان در منفی ۷۵ کیلوگرم حسین اسفندیاری از کازرون اول شد ،در مثبت ۷۵ کیلوگرم علی اسکندری از باشگاه کارگران داراب به قهرمانی رسید.

در رده سنی پیشکسوتان ۷۰ کیلوگرم ،جواد سلطانی از باشگاه ستارگان به عنوان نفر برتر معرفی شد در ۸۰ کیلوگرم  محمود دهقانی از باشگاه ایده آل آباده و در ۹۰ کیلوگرم  محمد علی بقاء پور از باشگاه ولیعصر اول شدند.

مسابقات فیگور فارس که با شرکت 240 ورزشکار در 5 رشته فیزیک ،فیزیک کلاسیک ،ماسکولار فیزیک ،بادی کلاسیک وبادی بیلدینگ از روز 24 بهمن ماه اغاز شده بود دیروز با برگزاری مسابقات بادی کلاسیک وبادی بیلدینگ به پایان رسید.

بادی کلاسیک

این مسابقات در دسته اول و دوم شرکت کننده ای نداشت در دسته سوم ( ۱۶۵ سانتی متر )محمد جاوید قصرالدشتی اول شد ،در 

دسته چهارم ( ۱۶۸ سانتی متر)میثم زارع از باشگاه ایرانیان قهرمان شد ،در دسته پنجم ( ۱۷۱ سانتی متر )حسن شیبانیان از مرودشت طلا گرفت،در دسته ششم ( ۱۷۵ سانتی متر )مجید نوروزی از باشگاه پروشات اول شد و در دسته هفتم ( ۱۸۰ سانتی متر )علیرضا شاه رضایی حقیقی از باشگاه ویستا نفر برتر اعلام شد در اخرین دسته یعنی دسته هشتم (مثبت ۱۸۰ سانتی متر )سید رحیم ایزدی از شهرستان خرامه به عنوان برترین شرکت کننده انتخاب و معرفی شد .

بادی بیلدینگ بزرگسالان

۵۵در  کیلوگرم  اسماعیل توکلی از باشگاه ایرانیان،در ۶۰ کیلوگرم  علیرضا منفرد از باشگاه ارزشمند،در ۶۵ کیلوگرم جواد روستایی از باشگاه ایرانیان،در ۷۰ کیلوگرم  ابوالفضل ثابت سروستانی از باشگاه رویین تنان،۷۵در  کیلوگرم عباس فساهی از داراب،در ۸۰ کیلوگرم  مهرداد آتش فراز از باشگاه خشایار،در ۸۵ کیلوگرم عبدالعباس دژگر از باشگاه هیراد اول شدند.

در ادامه این رویداد و در وزن 90 کیلوگرم  حمید فرد زارعی از باشگاه ایرانیان و در ۹۵ کیلوگرم مجتبی ارزشمند از باشگاه ارزشمند و در مثبت ۱۰۰ کیلوگرم محمد آقایی از باشگاه پارسه قهرمان ی اوزان خود را بدست اوردند.

 

پیشکسوتان رقابت فیزیک مدال طلا وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر