کد خبر: 204553 A

عملیات ساخت سالن فرهنگی ورزشی و پایگاه مقاومت بسیج خواهران در گراش آغاز شد.

عملیات ساخت سالن فرهنگی ورزشی و پایگاه مقاومت بسیج خواهران در گراش آغاز شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان گراش، فرماندار گراش در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت: شهرستان گراش برای توسعه ورزش از ظرفیت بالایی برخوردار است و برای شکوفایی استعداد جوانان نیازمند آماده سازی زیرساخت‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی هستیم.

اصغر فرودی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمات ارزنده‌ای برای مردم داشته است، افزود: در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از خیرین و نیک اندیشان شهرستان خاطر نشان ساخت: مشارکت خیرین و تعامل مردم شهرستان با مسئولین باعثپیشرفت و توسعه شهرستان شده و در راستای دولت برای محرومیت زدایی از مناطق محروم گام‌های اساسی بر می‌دارد.

فرمانده ناحیه بسیج سپاه گراش در این مراسم با بیان اینکه احداثسالن ورزشی در مجتمع مسکن مهر ضرورت دارد، اظهار داشت: سالن فرهنگی ورزشی صالحین در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع در زیربنای ۵۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی سپاه و با مشارکت خیرین در محل مجتمع مسکن مهر ساخته خواهد شد.

سرگرد مفتاح همچمنین گفت: پایگاه بسیج فاطمه الزهرا(س) خواهران در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و در زیربنای ۱۶۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان با مشارکت خیرین ساخته می‌شود.

بسیج دولت رشته های مختلف ورزشی روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرماندار مسکن مهر ورزشی کلنگ گراش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر