کد خبر: 171194 A

سالار عقیلی:

یکی دو روز گذشته تماس هایی در خصوص اجرای این ترانه با من گرفته شده است که در آینده ای نزدیک و بابررسی جوانب کار در این خصوص تصمیم خواهم گرفت.

خواننده ارکستر مهرورزان گفت: خصوصیت‌های منحصر بفرد فرهنگی شیراز از این شهر پایتخت بلا منازع فرهنگی ایران ساخته است.
به گزارش خبرنگار ایلناازشیراز، سالار عقیلی که ظهر امروز دوشنبه ۵ خرداد در یک کنفرانس خبری در شیراز سخن می گفت با اشاره به برگزاری هفده کنسرت موفق در شیرازافزود: ‌ در هیچ کجای ایران، این تعداد کنسرت اجرا نکرده‌ام.

وی با اشاره به ۴ بار حضور و اجرای کنسرت در سعدیه و ۲ بار در حافظیه، خاطرنشان کرد: هفت سال قبل به همراه استاد فخرالدینی اجرایی در باغ عفیف‌آباد شیراز داشتیم که در هرنوبت اجرا حدود ۷ هزار نفر برای تماشای این کنسرت حضور داشتند و این بی‌سابقه بوده است.

عقیلی با بیان اینکه سلام شیراز یک آهنگ ویژه شیراز است، گفت: کاری که امشب در شیراز اجرا می‌شود، ویژه شیرازی‌ها خواهد بود که شعر آن از استاد شهریار است و تنظیم را آقای علی‌اکبر قربانی انجام داده‌اند.

وی از احتمال خواندن ترانه تیم ملی فوتبال توسط خودش خبرداد و افزود: یکی دو روز گذشته تماس هایی در خصوص اجرای این ترانه با من گرفته شده است که در آینده ای نزدیک و بابررسی جوانب کار در این خصوص تصمیم خواهم گرفت.

ایران پایتخت تیم ملی فوتبال شعر فرهنگی شیراز شهریار سالار عقیلی بلامنازع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر