کد خبر: 157328 A

استاندارفارس:

از همه ظرفیت ها و سلیقه های موجود برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد زیرا این استان متعلق به همه مردم و گروه ها است.

استاندار فارس با تصریح اینکه تفکر جناحی بر مدیریت این استان حاکم نیست، استفاده از همهٔ سلیقه‌های سیاسی در مدیریت این استان را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، سیدمحمد احمدی در جمع کارکنان استانداری فارس، گفت: از همه ظرفیت‌ها و سلیقه‌های موجود برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد زیرا این استان متعلق به همه مردم و گروه‌هاست.

احمدی با بیان اینکه تک صدایی شدن به ضرر مردم بوده و موجب محرومیت کشور از ظرفیت‌های موجود می‌شود، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید با مشی اعتدال، فضا برای حضور همه سلیقه‌ها و ظرفیت‌ها در مدیریت کشور وجود دارد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مصلحت مردم و استان بر برخی انتقادات غیردلسوزانه ترجیح دارد، خاطر نشان کرد: مدیریت ارشد فارس ضمن نفی سازشکاری، اهل سازگاری با همه ارکان استان است و منافع عمومی را بر مصالح فردی و گروهی ترجیح می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه از اولین روز مسئولیت، تنش زدایی در فارس در دستور کار مدیریت ارشد استان بوده است، گفت: تعامل را به منظور تامین مصالح عالی مردم و فراهم آوردن شرایط خدمت گذاری به آنان مورد توجه جدی قرار داده‌ایم و هم اکنون با وجود گستردگی بی‌نظیر استان در حوزه‌های مختلف اداری و خدماتی، کمترین مشکلی در فارس وجود ندارد.

استاندار فارس با بیان اینکه دولت یازدهم تلاش‌های زیادی را به منظور ایجاد گشایش در وضعیت معیشت و زندگی مردم صورت داده است، افزود: همه ارکان دولت که متشکل از نیروهای با تجربه و متخصص هستند تمام توان خود را برای تامین آسایش مردم به کار گرفته‌اند.

احمدی با اشاره به اینکه سال ۹۳ با نظر مقام معظم رهبری به عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است، اظهار داشت: باید تلاش کنیم روحیه جهادی ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی را به عرصه کشور بازگردانیم و در این صورت خواهیم توانست همه مشکلات کشور را با زعامت رهبر معظم انقلاب برطرف کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: با عزم ملی و مدیریت جهادی، تلاش پرثمر و قابل توجهی در عرصه پیشرفت و توسعه استان فارس در سال ۹۳ صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه سال ۹۳ با یاد و نام حضرت زهرا(س) آغاز شده است، خاطر نشان کرد: در طول دفاع مقدس بسیاری از عملیات‌های پیروزمندانه رزمندگان اسلام با رمز یا زهرا(س) صورت گرفت و امروز نیز ما با تمسک به ایشان تلاش خود را برای خدمتگذاری بیشتر به مردم آغاز می‌کنیم و امیدواریم با وجود همه مشکلات و تنگنا‌ها همراه با برکت و نعمت برای کشور باشد.

استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه استانداری جایگاه والا و ویژه‌ای در نظام اجرایی و سیاسی کشور و در سطح استان دارد، افزود: توقعات مردم از این نهاد حاکمیتی بالا است و به عنوان آخرین مرجع مورد توجه مردم در مشکلات عمل می‌کند.

احمدی با اشاره به اینکه معاونان استانداری در جایگاه معاونان وزرا و مدیران کل استانداری در جایگاه مدیریت ادارات کل استان‌ها قرار دارند، گفت: همه ارکان استانداری تا سطح کار‌شناسان، باید به جایگاه خاص خود به مدیریت استان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اقتصاد پیروزی انقلاب اسلامی حضرت زهرا دفاع مقدس دولت روابط عمومی رهبر معظم انقلاب زهرا مشکلات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر