کد خبر: 155724 A

با حضورجمعی از فعالان حوزه رسانه انجام شد؛

فعالان حوزه رسانه جنوب فارس نقش بسزایی در پیشبرد این منطقه داشته اند و پشتکار و انگیزه و علاقه ی فعالین حوزه خبر و رسانه بوده که باعثشد شاهد پیشرفت این منطقه در همه ابعاد باشیم.

شیراز - ایلنا: اولین نشست جمعی از اصحاب رسانه شهرستانهای لامرد و مهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، در این نشست که با حضور مدیرمسئول و سردبیر روزنامه الوفاق و عضو هیات امنای موسسه مطبوعاتی ایران برگزار شد، سرپرست روزنامه کار و کارگر ویژه شهرستانهای لامرد و گزارشی از فضای رسانه‌ای منطقه ارائه کرد و افزود: با فعالیت خبرنگاران و اصحاب رسانه در لامرد و مهرفعالیت‌های مطبوعات و رسانه‌ها روند رو به رشدی داشته است.

عبدالرضا روحی به انتشار پنج هفته نامه سبحان، طلوع، اتحاد ملی، کار و کارگر و نیم نگاه وفعالیت سایتهای خبری و محلی نظیر لامردسیتی، لامرود، لامردنوشت، مهرستان، تراکمه، اسیر آزاد، مهرپرس، عصر مهر، خوشاچاهو، اشکنان آزاد، گیلون، علامرودشت ما، وراوی سلام، می‌رملکی نیوز و… اشاره کرد وافزود: فعالیت این رسانه‌های در منطقه نشان از پویایی این حوزه در جنوب فارس دارد.

وی در ادامه از مرحوم دکتر حیاتی نماینده اسبق مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی به عنوان پیشکسوت رسانه‌ای یاد کرد و افزود: مشکلات خبرنگاران در این منطقه کم نیست و جا دارد که در ادامه این نشست به آن پرداخته شود.

مدیرمسئول و سردبیر روزنامه الوفاق و عضو هیات امنای موسسه مطبوعاتی ایران نیز در این نشست با اشاره به پیشرفت نیروهای این منطقه از فارس گفت: فعالان حوزه رسانه جنوب فارس نقش بسزایی در پیشبرد این منطقه داشته‌اند و پشتکار و انگیزه و علاقهٔ فعالین حوزه خبر و رسانه بوده که باعثشد شاهد پیشرفت این منطقه در همه ابعاد باشیم.

مصیب نعیمی با اشاره به مصایب حرفه خبرنگاری گفت: شاید نتوان از کار خبرنگاری و مطبوعاتی درآمدی کسب کرد ولی فعالیت در این حوزه در رشد و شکوفایی ذهنی مردم خیلی موثر است.

وی تاکید کرد: افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند به دنبال کسب درآمد مادی نیستند.

در ادامه خبرنگاران حاضر در این نشست با ارائه دیدگاه‌ها و مشکلات موجود، مطالبات خود را نظیرارتقاء سطح خبرنگاران و عکاسان خبری با برگزاری دوره‌های آموزشی، کمک در فعال کردن خبرنگاران در کلیه خبرگزاری‌ها در شهرستانهای لامرد و مهر، پیگیری و کمک در راه اندازی انجمن خبرنگاران شهرستانهای لامرد و مهروپیگیری و استقرار خانه مطبوعات از جمله مواردی بود که حاضرین در این جلسه به عنوان مطالبات خود مطرح کردند.

اصحاب رسانه ایران درآمد دوره های آموزشی رسانه رشد مجلس شورای اسلامی مشکلات مطبوعات روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر