کد خبر: 407225 A

نخستین نمایشگاه جامع صنعت ویلا و همچنین جشنواره بزرگ گل و گیاه و صنایع وابستهامروز با حضور برخی از مقامات کشوری و با مشارکتده ها شرکت و واحد تولیدی و خدماتی در محل نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی گشایش یافت

به گزارش ایلنا؛ شرکت کنندگان در نمایشگاه جامع صنعت ویلا که برای اولین بار در ایران برگزار می شود؛انواع صنایع ساختمانی،ساختمان های پیش ساخته، معماری منظر، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، صنایع مختلف چوب، معماری منظر،سقف های مختلف ویلائی، دکوراسیون داخلی،دکوراسیون محیطی، فضای سبز، مبلمان داخلی و بیرونی، تجهیز ویلا و سیستم های گرمایشی و سرمایشیرا درمعرض دید علاقمندان قرار دادند.

نخستین نمایشگاه جامع ویلا با هدف توجه به سبکسازی و مقاوم سازی ساختمان های ویلائی، توجه به مصرف انرژی کمتر و جلوگیری از پرت انرژی، توسعه گردشگری و جذب توریسیم داخلی و خارجی، ایجاد فضای تعاملی میان دست اندرکاران و مخاطبین طراحی، ساخت، خرید و فروش و تجهیز ویلا برپا شده است.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه؛جشنواره بزرگ گل و گیاه و صنایع وابسته نیز با حضور شرکت ها و تولیدی های مختلف برگزار شده است.

عاطفی رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه گفت:در جشنواره گل و گیاه دوره های آموزشی-کاربردی کاشت و نگهداری گل ها و گیاهان زینتی و کنترل آفات و بیماری های آنها مختص بزرگسالان و دوره های آموزشی ویژه کودکان شامل کارگاه تهیه کمپوست و کاشت گل ها و سبزیجات در فضای نمایشگاه برگزار می شود.

عاطفی با بیان اینکه حرکت کارنوال بزرگ گل و گیاه در سطح شهرهای رشت و انزلی نماد آغازین جشنواره گل و گیاه خواهد بود،افزود: هدف از راه اندازی کاروان گل؛ ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان استتا شهروندانی که فرصت بازدید از نمایشگاه را به دست نیاورده اند بتوانند با تماشای این احجام زیبای تزئین شده با گل و گیاه؛ بخشی از زیبایی های نمایشگاه را در اطراف محل زندگی و یا کار خود مشاهده کنند. ضمن اینکه حرکت کاروان گل در عین حال فراخوان و دعوتی نیز برای بازدید از جشنواره گل و گیاه است.

وی خاطر نشان کرد: در جشنواره بزرگ گل و گیاه و صنایع وابستهعلاوه بر نمایش انواع گیاهان آپارتمان و زینتی،انواع ابزار آلات صنعت باغ و باغداری و صنایع جانبی نیز ارائه و در معرض دید عموم گذاشته شده است.

عاطفی همچنین به برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه کالا و خدمات حوزه صنعت ویلا برای فعالین خدماتی، تولیدی و بازرگانی است تا ضمن آشنائی با آخرین دستاوردهای این حوزه ، با شرکت های دیگر تبادل اطلاعات کرده و وارد مذاکرات تجاری شوند.

وی گفت: نخستین نمایشگاه جامع ویلا در حوزه هایمعماری و دکوراسیون داخلی،تجهیزات داخلی ویلا، فضای سبز، پوشش های سقف و دیوار، در و پنجره و یراق، کاشی ، سرامیک ، پارکت ، پوشش های سقفتاسیسات، مصالح و سنگ های ساختمانی،ویلاهای پیش ساخته، املاک،مشاوران ، پیمانکاران و انبوه سازان و لوازم و تجهیزات برق و روشنایی برپاش ده است و علاوه بر شرکت ها ، برخی از سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مشارکت دارند.

رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه جامع ویلا اضافه کرد: حضور برخی شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها، برگزاری چند نشست و کارگاه تخصصی و آموزشی و تورهای بازدید از ویلاهای نمونه در حال احداث برخی از برنامه های جانبی این نمایشگاه و جشنواره است.

گفتنی است نمایشگاه جامع صنعت ویلا وجشنواره بزرگ گل و گیاه و صنایع وابسته با حضور شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی و همچنین نهادها و سازمان های مختلف از امروز لغایت 12 شهریور ماه در سالن نمایشگاه­های بین المللی منطقه آزاد انزلی برپا و طی این مدت از ساعت 16 تا 22 آماده بازدید علاقمندان است.

 

پوشش خرید و فروش روشنایی صنعت جشنواره گل و گیاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر