کد خبر: 189015 A

ایلنا: مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت سایپا منتهی به سال مالی ۲۹/۱۲ / ۹۲ با حضور بیش از ۸۳ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش ایلنا در ابتدای این مراسم محمود دودانگه رییس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا به عنوان رییس مجمع و آقایان بادکوبه و محمدرضایی به عنوان ناظرین و سوری دبیرمجمع، محمودی نماینده بورس و نوری و گل محمدی نیز به عنوان حسابرس و بازرس مستقل انتخاب شدند.

در این جلسه که با دستور استماع گزارش هیات مدیره در خصوص فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصویب صورت های مالی، تعیین روزنامه کثیرالانتشار شرکت جهت اطلاع رسانی به سهامداران، تعیین حق حضور اعضای هیات مدیره در جلسات و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد، هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گزارشی از فعالیت های خود در سال گذشته را ارائه کرد.

در این گزارش مشکلات صنعت خودروسازی کشور و گروه سایپا در سال گذشته در زمینه مقابله با موانعی همچون تحریم های بین المللی، کمبود نقدینگی مورد نیاز تولید، مشکلات قیمت گذاری خودرو، مشکلات نقل و انتقالات بانکی مورد بررسی قرار گرفت و به برنامه های توسعه محصول، تشکیل کمیته کاهش هزینه ها، مدیریت نقدینگی، تعامل سازنده با بانک ها، واگذاری اموال غیر سودده و دارایی های راکد و دیگر اقدامات سال گذشته هیات مدیره نیز اشاره شد.

در ادامه حسابرس مستقل و بازرس قانونی گزارشی از موارد و ابهامات موجود در حساب های مالی شرکت سایپا در سال گذشته را ارائه کردند و حسن امیری معاون مالی و اقتصادی سایپا پاسخ گوی سوالات گزارش حسابرس بود.

سایپا صنعت قیمت گذاری خودرو کاهش هزینه گل محمدی محمود دودانگه مشکلات معاون نقدینگی روزنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر