کد خبر: 243097 A

با صدور حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران منصوب شد.

با صدور حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران منصوب شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «محمد رضا مس فروش» را به سمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران منصوب و از زحمات و خدمات «یدالله صادقی» در دوران تصدی مسئولیت یاد شده تشکر کرد.

در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران که با حضور مهندس نعمت زاده برگزار شده بود؛ «محمدرضا مس فروش» گفت: بنده برای بار سوم پس از طی نمودن مسئولیت‌های مدیر کلی معادن و فلزات، صنایع و معادن هم‌اکنون با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت تصدی ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران را عهده دار شدم.

وی افزود: در شرایط کنونی اقتصادی کشور با روند نزولی قیمت نفت، افزایش دستمزدها، تحریمها، هزینه بالای تولید و سایر موانع موجود بر سر راه توسعه اقتصادی کشور، مدیریت چنین سازمانی کاری دشوار است که تلاش مضاعف و راهنمایی و ارشادات مجموعه وزارتخانه را می‌طلبد.

به گفته مس فروش؛ تولید و تجارت پیکر واحدی هستند که در صدد هستند که بار را به مقصد برسانند و در این میان رسیدگی به بخش خصوصی اعم از تسهیل در فرایندها و تأمین منابع مالی مورد نیاز آنها و گشودن چتر حمایتی برای ادامه راه را می‌بایستی سرلوحه کار خود قرار دهند.

مس فروش افزود: تبدیل دارایی های غیر مولد به مولد، تسهیل در فرآیند‌ها و اتخاذ روشهای سبک و کار مداوم برای حصول به امر توسعه را در سرلوحه وظایف خود قرار خواهند داد.

این گزارش می‌افزاید: یدالله صادقی رئیس اسبق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نیز یادآور شد: پس از گذشت از ۴۰ ماه از ادغام وزارتخانه‌های صنایع و معادن و بازرگانی و طی نمودن دوران فراز و نشیب ودر نهایت رسیدن به آرامش در عرصه اقتصادی در دولت یازدهم توانستیم سازمان را به سامان برسانیم

به گفته یدالله صادقی صدور ۱۱ هزار گواهی صنعتی، ۲۳ هزار مجوز کارگاه صنعتی ۱۰ نفر شاغل به بالا، سرعت در انجام خدمات الکترونیکی در راستای شفاف سازی اطلاعات، ساماندهی ۴۰۰ فقره معدن شن و ماسه در استان تهران و اخذ حقوق دولتی معادن از آنها از مهمترین اقدامات این سازمان طی ماه‌های اخیر بوده است.

استان تهران تجارت دولت رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان مراسم تودیع و معارفه معدن منابع مالی وزارت صنعت معدن و تجارت وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر