کد خبر: 242370 A

پرند علام کرد:

ثبت نام چهارمین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از ساعت هشت صبح امروز۲۴ دیماه شروع تا ساعت ۲۴ روز جمعه سوم بهمن ماه ادامه می یابد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ثبت نام چهارمین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از ساعت هشت صبح امروز۲۴ دیماه شروع تا ساعت ۲۴ روز جمعه سوم بهمن ماه ادامه می یابد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کورش پرند اظهار داشت: چهارمین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت در تاریخ یکم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در چهارمین آزمون ادواری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۳، افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت http: / / advari. irantvto. ir پس از خرید کارت اعتباری می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت، گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان براساس حرفه انتخابی زمان ثبت نام خود در آزمون های کتبی شرکت خواهند نمود و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره ۵۰ از ۱۰۰ مجاز خواهند بود در آزمون های عملی شرکت نمایند. داوطلبان شرکت در این آزمون ها می توانند از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه با مراجعه به سامانهhttp: / / advari. irantvto. ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی آزمون سراسری سنجش مهارت، گفت: در صورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند، می توانند با شماره تلفن های ۳۲۵۱۹۶۱۶-۰۲۶،۳۲۵۱۹۷۲۷-۰۲۶ و ۳۲۵۲۲۱۳۶-۰۲۶و یا با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس بگیرند.

دی ماه روابط عمومی سازمان شماره تلفن فنی و حرفه ای کارت اعتباری کورش وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی آزمون مهارت سنجش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر