کد خبر: 236381 A

با هدف جلوگیری از واردات؛

تولید شیر صنعتی تخصصی " پینچ ولو " به منظور جلوگیری از واردات به مرحله تجاری سازی رسید.

تولید شیر صنعتی تخصصی " پینچ ولو " به منظور جلوگیری از واردات به مرحله تجاری سازی رسید.

به گزارش ایلنا، حمید قوامی، عضو کمیته فنی سازمان ملی استاندارد ایران(اینسو) و مدیرعامل شرکت پارت گستر آوند در خصوص تولید این محصول اظهار داشت: با توجه به وجود تحریم ها و نیاز صنعت داخلی به بعضی اقلام مصرفی در قسمت های مختلف صنعت از جمله شیرآلات صنعتی، تولید شیر صنعتی تخصصی " پینچ ولو " را اغاز کردیم.

وی با اشاره به اینکه تولید کنندگان بزرگ این شیر صنعتی کشورهای آمریکا، آلمان، چین، فنلاند، انگلستان و هند هستند بیان کرد: شیر صنعتی " پینچ ولو " در صنایعی که سیالات بسیار خورنده از قبیل دوغاب، سنگ آهن و ترکیبات شیمیایی و مواد غذایی و فاضلاب های خاص دارند کاربرد دارد.

مدیرعامل این شرکت که هم اکنون در حال اجرای تولید انبوه این شیر های صنعتی است گفت: با توجه به بررسی های انجام شده و نیاز بازار کشور، این شیر با هدف جلوگیری از واردات نمونه خارجی و عدم صرف هزینه های سنگین به مرحله تولید انبوه و داخلی رسیده است.

وی همچنین اظهار داشت: با توجه به اینکه تولید این شیر صنعتی به منظور رفع نیازهای کشور و جلوگیری از واردات و خروج ارز انجام شده، امیدواریم که مسوولان مرتبط بخش دولتی تولید این محصول را حمایت کنند تا بتوانیم شاهد پیشرفت روزافزون تولیدات داخلی در کشور باشیم.

وی با اشاره به کسب بیش از یک دهه تجربه در بخش های مختلف کارخانجات صنعتی کشور خاطر نشان کرد: در سال ۸۹ با تاسیس این شرکت، به طور مستقل فعالیت خود را برای تولید شیر آلات صنعتی از جمله " پینچ ولو " که در صنایع آب و فاضلاب، معدن، مواد غذایی و مواردی از این قبیل کاربرد دارد آغاز و در جهت رفع نیاز های کشور تولید داخلی این شیر صنعتی را اجرایی کرده ام.

آب و فاضلاب ارز استاندارد ایران چین سنگ آهن شیر معدن مواد غذایی واردات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر