کد خبر: 207607 A

محصول گراند ویتارای ایران خودرو خراسان در ارزیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران صدرنشین جدول رده بندی کیفی شد.

محصول گراند ویتارای ایران خودرو خراسان در ارزیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران صدرنشین جدول رده بندی کیفی شد.

به گزارش ایلنا، در ارزیابی های هفته دوم شهریورماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) محصول گراند ویتارای ایران خودرو خراسان در اولین حضور خود پس از دوره‌ای وقفه، موفق شد با کسب ۱۶.۷ امتیاز منفی صدرنشین جدول رده‌بندی کیفی خودروها شود.

برمبنای این گزارش، محصول پارس ایران خودروی مازندران نیز برای اولین بار از زمان تولید به ارزیابی های شرکت بازرسی اضافه شده و طبق نتایج منتشر شده این خودرو نیز با کسب ۵۵.۵ امتیاز منفی در سطح کیفی خیلی خوب(A) ‌ قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: با همت و تلاش کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و برنامه ریزی های دقیق در بهبود کیفی محصولات در سال جاری، براساس شاخص آدیت ترکیبی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در حال حاضر کلیه خودروهای سواری تولیدی ایران خودرو در سطح کیفی خیلی خوب قرار دارند.

نتایج حاصل شده در شاخص آدیت ترکیبی(ISQI)، موید این مطلب است که گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه مسیر ترسیم شده توسط مدیریت ارشد در حوزه کیفیت محصولات و خدمات، با بهره گیری از کلیه ظرفیت های انسانی و تخصصی موجود در سطح شرکت، با جدیت زیادی به دنبال ایجاد فضای مناسب برای ارتقای کیفیت محصولات است.

استاندارد ایران ایران خودرو جدول خودرو شاخص بندی رده کیفی گراند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر