کد خبر: 178394 A

در صورت رفع مشکلات فنی؛

«به شرکت اسکانیا اعلام کرده‌ایم هر زمان که اشکالات موجود در اتوبوس های تولیدی خود را رفع کنند به عنوان شرکت سازنده داخلی از آنها حمایت و وارد مذاکره می‌شویم.»

معاون شهردار تهران گفت: ‌ درصورتی که شرکت اسکانبا اشکالات موجود را برطرف کند، از این شرکت برای شهر تهران اتوبوس خریداری می کنیم.

سید جعفر تشکری هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به اینکه «با توجه حادثه آزادگان آیا شهرداری تهران سیاست خرید اتوبوس از شرکت اسکانیا را دارد؟»، گفت: ما از تمامی صنعت‌گران داخلی از جمله اسکانیا حمایت می‌کنیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا برنامه خرید اتوبوس در دستور کار دارید، اعلام کرد: ‌ بله در صدد این کار هستیم. به شرکت اسکانیا اعلام کرده‌ایم هر زمان که اشکالات موجود در اتوبوس های تولیدی خود را رفع کنند به عنوان شرکت سازنده داخلی از آنها حمایت کرده و وارد مذاکره می‌شویم.

رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه درصورت عقد قرارداد جدید حتما موضوع رسانه‌ای می‌شود، درباره چرایی عدم ورود دو دستگاه BRT ساخت این شرکت، گفت: ‌ این اتوبوس ها برای خطوط ویژه ساخته شده است اما اشکالاتی دارد که به شرکت اعلام کردیم. اگر این اشکالات برطرف شود حتما استقبال می‌کنیم.

اتوبوس ترافیک رسانه سازمان حمل و نقل شهر تهران شهردار تهران شهرداری تهران صنعت مشکلات سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر