کد خبر: 152461 A

دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان تهران به ایلنا خبر داد؛

با توجه به مشکلات موجود در تحویل مسکن مهر شهرستانهای استان تهران و همچنین مشکلاتی که در مسکن مهر تحویل شده به مردم اسلامشهر، ری و پردیس وجود دارد این جلسه تشکیل می شود.

ایلنا: دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان تهران، گفت: مشکلات مسکن مهر شهرستان‌های استان‌ تهران در جلسه این هفته مجمع نمایندگان تهران بررسی می‌شود.

" حسین طلا " در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا از تشکیل جسله این هفته مجمع نمایندگان تهران با محوریت مسکن مهر شهرستان‌های استان تهران خبر داد و اظهار کرد: با توجه به مشکلات موجود در تحویل مسکن مهر شهرستان‌های استان تهران و همچنین مشکلاتی که در مسکن مهر تحویل شده به مردم اسلامشهر، ری و پردیس وجود دارد این جلسه تشکیل می شود.

وی ادامه داد: در این جلسه که روز ۴ شنبه هفته جاری برگزار می شود مشکلات مسکن مهر بررسی و راهکارهای رفع آن اعلام می شود این جلسه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ برگزار می شود.

دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان تهران همچنین تصریح کرد: در این جلسه مسئولان مربوطه از استانداری تهران، فرمانداران شهرستانهای مربوطه، مسئولان مربوط به مسکن مهر در وزارت مسکن و راه و شهر سازی و مسئولان ادارات آب، برق و گاز در کنار مجمع نمایندگان تهران حضور دارند.

طلا ابراز امیداوری کرد که این جلسه منجر به کاهش مشکلات مردم استان تهران در بحثمسکن مهر شود.

استان تهران استانداری تهران اسلامشهر برق گاز مسکن مسکن مهر مشکلات مشکلات مردم طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر