کد خبر: 143052 A

معاون شهردار تهران در گفت و گو با ایلنا:

۳ هزار و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات نیز در شهر تهران برای برف‌روبی به کار گرفته شده‌ است تا تمامی معابر اصلی شهر تهران باز باشند.

ایلنا: معاون خدمات شهری شهرداری تهران، گفت: در آماده‌باش کامل هستیم و هیچ معبر اصلی در شهر تهران به دلیل بارش برف مسدود نیست.

" مجتبی عبداللهی " در گفت‌و‌گو با خبرنگار با بیان اینکه بیش از ۸ هزار نفر نیرو در ۱۲۳ ناحیه شهرداری تهران برای برف روبی مشغول هستند، افزود: ۳ هزار و ۲۰۰ دستگاه ماشین آلات نیز در شهر تهران برای برف‌روبی به کار گرفته شده‌ است تا تمامی معابر اصلی شهر تهران باز باشند.

وی ادامه داد: در هیج معبر‏، خیابان و بزرگراه مشکلی در تردد وجود ندارد و به قدر کافی کیسه شن در اختیار مردم قرار گرفته است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه از شهروندان می‌خواهیم با تجهیزات کامل خودوریی از منزل بیرون بیایند، تاکید کرد: متاسفانه عدم رعایت برخی نکات ایمنی از جمله استفاده از زنجیر چرخ در برخی از مناطق شمالی شهر مشکلاتی را ایجاد کرده است.

به گفته معاون خدمات شهری شهرداری تهران شهرداری تهران از زمان بارش برف در آماده باش کامل است تا مسیر تردد برای شهروندان تهران مسدود نباشد.

آماده باش بارش برف بزرگراه شهر تهران شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران معاون ایمنی معبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر