کد خبر: 120900 A

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی به ایلنا خبر داد:

افزایش آلایندگی در روز دوشنبه به اوج می‌رسد به طوری که انباشت آلاینده‌ها را در شهرهای صنعتی تهران، اصفهان، اراک، کرج و مشهد را خواهیم داشت.

ایلنا: مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی، گفت‌: از روز دوشنبه هفته جاری بر شدت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی افزوده می‌شود.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفتگو با خبرنگار ایلنا، از بارش خفیف باران در ساعات پایانی امروز برای تهران خبرداد و گفت: این بارش‌ها بیشتر در ارتفاعات تهران رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: از فردا شاهد افزایش آلاینده‌ها خواهیم بود، افزایش آلایندگی در روز دوشنبه به اوج می‌رسد به طوری که انباشت آلاینده‌ها را در شهرهای صنعتی تهران، اصفهان، اراک، کرج و مشهد را خواهیم داشت.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی اواخر روز سه شنبه وارد کشور می‌شود، تصریح کرد: از روز چهارشنبه شاهد بارش باران در بیشتر نقاط کشور و تهران خواهیم بود به طوری که این بارندگی‌ها تا روز شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

امیدوار شهری با بیان اینکه از عصر فردا(یکشنبه) و در روز دوشنبه در استات‌های بوشهر، فارس و هرمزگان بارش باران، وزش باد و رعد و برق از شدت بیشتری برخوردار است، گفت: برای این استان‌ها آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل‌ها به ویژه در استان‌های بوشهر و فارس رخ خواهد داد در روز سه شنبه این شرایط در استان های ایلام، خوزستان، بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری پیش بینی می‌شود.

اصفهان بارش باران رعد و برق سازمان هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد مشهد وزش باد ایلام دوشنبه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر