کد خبر: 1068331 A

مدیرعامل شرکت شهر سالم:

مدیرعامل شرکت شهر سالم با اشاره به تزریق واکسن برای کارکنان بهشت زهرا و سازمان پسماند و آغاز واکسیناسیون کادر درمان شرکت شهر سالم گفت: در شهرداری تهران، سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی بیشترین مبتلایان و متوفیان کرونا را داشته‌اند.

به گزارش ایلنا، حمید چوبینه در پاسخ به این سوال که تاکنون چند نفر در شهرداری تهران از مدیران و معاونان حناچی یا شورای شهری‌ها در مقابل کرونا واکسینه شده‌اند، اظهار داشت: تاکنون حتی یک مورد واکسیناسیون در این زمینه به ما گزارش نشده است.

وی افزود: واکسیناسیون کارکنان بهشت زهرا و سازمان پسماند انجام شده و از دیروز واکسیناسیون کادر درمان شرکت شهر سالم که تعدادشان حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر است نیز آغاز شد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم خاطرنشان کرد: بر اساس آمارهای رسمی تاکنون ۳هزار و ۵۲ نفر در شهرداری مبتلا به کرونا شده و ۶۲ نفر نیز جان خود را از دست دادند که البته آمار غیررسمی بیشتر از این تعداد است چرا که برخی از سازمان‌ها ممکن است آمار جدید مبتلایان متوفیان را به شهرداری اعلام نکرده باشند.

چوبینه بیان داشت: بر اساس آنچه که مدیران مربوطه در شهرداری تهران اعلام کردند به سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی بیشترین مبتلایان و متوفیان کرونا را داشته‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، وی گفت: در صورتی که شرایط برای تامین و خرید واکسن توسط شهرداری فراهم شود قطعاً ۳۰۰ هزار نفر از خانواده شهرداری تهران را با اولویت بندی در مقابل کرونا واکسینه می‌کنیم.

حمید چوبینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر