کد خبر: 216796 A

با حضور بازیگران و عوامل،

فیلم سینمایی «میهمان داریم» ساخته محمد مهدی عسگرپور روز دوشنبه ۵ آبان ماه در دانشگاه شهید بهشتی با حضور عوامل و بازیگران فیلم به نمایش درمی آید.

فیلم سینمایی «میهمان داریم» ساخته محمد مهدی عسگرپور روز دوشنبه ۵ آبان ماه در مرکز همایش‌های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی با حضور عوامل و بازیگران فیلم به نمایش درمی آید.
به گزارش ایلنا، این فیلم که آخرین ساخته عسگرپور است، ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۵ آبان ماه با حضور پرویز پرستویی، آهو خردمند، سهیلا گلستانی، محمد و مهدی صادقی بازیگران فیلم، محمد مهدی عسگرپور نویسنده و کارگردان و منوچهر محمدی تهیه کننده در مرکز همایش‌های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی به نمایش در می‌آید.
پس از نمایش این اثر، جلسه پرسش و پاسخ عوامل و بازیگران، با دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. همچنین قرار است در این برنامه از عوامل فیلم تقدیر شود.
فیلم سینمایی «می‌ه‌مان داریم» در گروه سینمایی استقلال بعد از دهه اول محرم اکران عمومی می‌شود.
در این فیلم پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، محمد و مهدی صادقی به ایفای نقش می‌پردازند.
عوامل تولید «می‌ه‌مان داریم» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، مدیرفیلمبرداری: محمد آلادپوش، طراح گریم: مهرداد می‌رکیانی، طراح صحنه و لباس: کیوان مقدم، صدابردار: ساسان نخعی، تدوین: محمدرضا موئینی، صداگذار: سید محمد کشفی، موسیقی: علیرضا کهن دیری و تهیه کننده: منوچهر محمدی. این فیلم محصوصل حوزه هنری است.
با توجه به حضور عوامل و بازیگران «می‌ه‌مان داریم» از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها برای حضور در این مراسم و پوشش خبری نشست فیلم دعوت به عمل می‌آید.

فیلم «میهمان داریم» در دانشگاه شهید بهشتی به نمایش در می آید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر