کد خبر: 889410 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

فرماندار زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: بازار زاهدان و بازار رسولی از امروز یکشنبه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع بعدی تعطیل شد.

ابوذر مهدی نخعی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا بیان داشت: بر اساس تصمیم اتخاذ شده در نشست ستاد زیستی زاهدان و برای حفظ سلامتی کسبه و مردم در برابر ویروس کرونا از امروز تمامی اصناف و مغازه‌های بازار بجز مراکز عرضه موادغذایی، اقلام بهداشتی و ضروری در محدوده بازار زاهدان و بازار رسولی تا اطلاع بعدی تعطیل شد.

وی ادامه داد: سلامت شهروندان برای ما بسیار مهم بوده و تلاش همه مسوولان جلوگیری از گسترش ویروس کرونا است.

فرماندار زاهدان بیان کرد: با توجه به افزایش افراد مبتلا به ویروس کرونا تعطیلی‌ بازارها و بازارچه‌ها نقش مهمی در قطع زنجیره انتقال این ویروس خواهد داشت.

وی با تاکید بر رعایت بهداشت فردی و پرهیز از حضور در اجتماعات از مردم، بازاریان و کسبه خواست که همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند و برای حفظ سلامتی خودشان تا اطلاع بعدی از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و شهرستان خودداری کنند و در خانه هایشان بمانند.

 بازار محلی رسولی(چهار راه رسولی) و پاساژ سلمان‌زاده زاهدان ۲۰ اسفند پارسال به منظور پیشگیری از شیوع ویروس‌کرونا به مدت چند روز تعطیل شده بود که با توجه به شیوع این ویروس این بازارها مجدد تعطیل شد.

کورونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر