کد خبر: 885628 A

شاقوزایی خبر داد:

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با اعلام خبر تشکیل کمپین روستای بدون کرونا، اظهار داشت: صندوق بیمه اجتماعی تلاش دارد با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، ارائه برخی خدمات از طریق اینترنت و حمایت از جامعه هدف بتواند در کاهش و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تاثیرگذار باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاقوزایی با اعلام خبر تشکیل کمپین روستای بدون کرونا، اظهار داشت: صندوق بیمه اجتماعی تلاش دارد با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، ارائه برخی خدمات از طریق اینترنت و حمایت از جامعه هدف بتواند با کاهش مراجعات حضوری و تردد مردم در کاهش و پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تاثیرگذار باشد.

شاقوزایی افزود: کمپین روستای بدون کرونا در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تشکیل شده و در قالب این طرح  کانال ارتباطی ویژه‌ای برای اعضای صندوق در قالب کمپین پیش‌بینی شده تا بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیرانی که به صورت قطعی درگیر این بیماری بوده یا متاسفانه یکی از اعضای خود را از دست داده‌اند، با ارسال عدد 5 به شماره 300027، اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: با شروع بحران و شیوع بیماری کرونا، حمایت از خانواده بزرگ صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با پیش‌بینی اقدامات پیشگیرانه و آگاهی‌بخشی در دستور کار صندوق قرار گرفته است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به مساعدت و توجه ویژه علی شیرکانی مدیرعامل محترم صندوق در خصوص تلاش مجموعه مدیران برای حفظ سلامت کارکنان، کارگزاران، بیمه شدگان و مراجعه کنندگان، گفت: در حال حاضر با توجه به تداوم وضعیت و گسترش بیماری در همه استان‌ها با موافقت مدیرعامل محترم صندوق و مساعدت ایشان، در راستای حمایت از بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران کمپین «روستای بدون کرونا» در ستاد طراحی شده است.

وی ادامه داد: در این طرح بسته‌های حمایتی اعم از قرارگرفتن در اولویت دریافت تسهیلات کم‌بهره برای مستمری بگیران (بدون نیاز به مراجعه به بانک و بدون نیاز به ضامن) و همچنین تهیه بسته های حمایتی برای خانواده بیمه شدگان در نظر گرفته است.

اینترنت جامعه سیستان و بلوچستان ویروس کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر