کد خبر: 710658 A

واکنش نخعی به خبر سوختگی دانش آموز زهکی در سیستان وبلوچستان:

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه موضوع سوختگی دانش‌آموز خوشبختانه سطحی بوده و با اقدام پزشکی به موقع و مناسب موضوع مرتفع شده است گفت: با هرگونه مسامحه و سهل انگاری درباره ایمنی و سلامت دانش آموزان برخورد خواهد شد.

 به گزارش ایلنا،در پی انتشار خبری مبنی بر سوختگی بدن دانش‌آموزی در مدرسه حجت پلگی سید از توابع شهرستان زهک در رسانه‌ها و فضای مجازی، علیرضا نخعی گفت: موضوع سوختگی دانش‌آموز خوشبختانه سطحی بوده و با اقدام پزشکی به موقع و مناسب موضوع مرتفع شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به حساسیت دستگاه تعلیم و تربیت به موضوع سلامت و ایمنی دانش آموزان، افزود: در پی این حادثه ابلاغ مدیر آموزشگاه به دلیل قصور و سهل انگاری لغو و به مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز تذکر کتبی داده شد.

وی گفت: در صورتی که بررسی‌ها نشان دهد اقدامات نظارتی آموزش و پرورش شهرستان کافی و برابر تاکیدات این اداره کل نبوده برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

نخعی بیان داشت: با توجه به حساسیت فوق العاده نسبت به موضوع ایمنی و سلامت دانش آموزان، با هرگونه مسامحه و سهل انگاری در مجموعه برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

نزدیک به دو هفته پیش در حادثه آتش‌سوزی در مدرسه دخترانه «اسوه حسنه » زاهدان 4 کودک قربانی این حادثه شدند.

 

 

 

 

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان دانش آموز دانش آموزان سلامت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر