کد خبر: 691738 A

خبر خوش برای دانش آموزان شهریری؛

در پی انتشار خبر درس خواندن دانش آموزان روستای شهریری در سایه، یکی از خیرین قول ساخت دو کلاس درس را در این روستا داده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در پی انتشار خبری با عنوان «تحصیل در سایه» در خبرگزاری ایلنا و انتشار مشکلات کمبود کلاس دبستان آزادگان شهریری، یکی از خیرین قول ساخت دو کلاس درس در این روستا را داده است .

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان  در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن تشکر از پرداختن این خبرگزاری به مشکلات آموزشی دبستان روستای شهریری ، اظهار داشت: نگاه تیزبین  ایلنا باعث شد دید آموزش و پرورش  نسبت به مشکلات مدرسه آزادگان شهریری وسیع تر شود و بصورت جدی تر برای حل مشکلات این مدرسه اقدام کند.

علی مرادی افزود: دبستان آزادگان شهریری 101 دانش آموز و 6 پایه تحصیلی دارد که با مشکل کمبود دو کلاس درس برای دو پایه مواجهند و پس از انتشار گزارش خبری از این مدرسه یکی از خیرین هزینه های ساخت  این 2 کلاس را پذیرفته و به زودی اقدامات لازم جهت ساخت این دو کلاس انجام خواهد شد .

وی خاطر نشان کرد: دو پایه پنجم و ششم دبستان آزادگان شهریری تا زمان اتمام ساخت  این دو کلاس، در شیفت ظهر تشکیل می شود.

مرادی عنوان کرد: فضای داخلی مدرسه آزادگان و سقف آن 2 سال پیش باسازی و تعمیر شده و جناب آقای شجاعی که در بحث ساخت مدارس خیری در استان فعال است قول ساخت 2کلاس درس را داده و مقرر است تا بهمن ماه آماده شود.

 

دانش آموزان مدرسه مدیر روابط عمومی مشکلات روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر