کد خبر: 677864 A

معاون امنیتی و انتظامی استاندار در جلسه کمیسیون فاقدین شناسنامه بر تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌های فاقدین شناسنامه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا دومین جلسه کمیسیون فاقدین شناسنامه و مشکوک التابعین شورای تامین به ریاست محمدهادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استاندار و سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی در استانداری برگزار شد.

 محمد هادی مرعشی اظهار داشت:  رسیدگی به پرونده های حوزه فاقدین شناسنامه و مشکوک التابعین باید در بازه زمانی مشخص انجام شود تا رضایت مردم را به دنبال داشته باشد. 

وی تاکید کرد: فرمانداری‌ها جلسات رسیدگی به فاقدین شناسنامه و مشکوک التابعین را به صورت فوق‌العاده برگزار نمایند تا در این امر تسریع شود.  

همچنین در این جلسه مدیرکل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر کمیسیون فاقدین شناسنامه و مشکوک التابعین شورای تامین استان اظهار داشت: پیگیری پرونده های فاقدین شناسنامه و مشکوک التابعین تنها به حوزه سیاسی و فرمانداری‌ها برنمی گردد بلکه موضوعی است که همه ارگان‌های مختلف امنیتی و قضایی را در بر می گیرد.

وی افزود: تاکنون بالغ بر ۷ هزار و ۶۰۰ پرونده رسیدگی و بالغ بر ۲۶ هزار سند سجلی صادر شده است که نشان دهنده تلاش و اهتمام دستگاه‌های متولی  در این بحث است.

کوثری ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر ۳ هزار پرونده در حوزه فاقدین شناسنامه مشکوک التابعین وجود دارد که با برنامه‌ریزی لازم و جدول زمانبندی نسبت به رسیدگی آنها در شورای تامین اقدام خواهد شد.

انتخابات جدول سیاسی و اجتماعی معاون شناسنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر